Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok elég jó? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó? 14/L

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj velem? Kinézetre kicsivel szebb vagyok az átlagosnál. Nem vagyok se kicsi se túl magas a koromhoz képest. Viselkedésre átlagos vagyok: kedves,néha csúnyán beszélek,vicces,van amikor csúnyát/rosszat mondok valakire. Min kellene változtatnom?

2013. dec. 26. 14:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem biztos, hogy azért van, mert nem vagy elég jó. Ezt nem lehet siettetni, nem mindenkinek jön össze elsőre, hogy találjon egy párt. Még fiatal vagy, ne akard ilyen görcsösen, ha rágörcsölsz még rosszabb lesz. Mozdulj ki, legyél a barátaiddal, szervezzetek közös programokat, úgy talán könnyebb ismerkedni. De ne gyere össze akárkivel,csak azért, hogy legyen valakid.
2013. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom így megmondani esetleg ha ismernélek

16/F

2013. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen jártam először valakivel, aztán utána jöttek sorba. Szép, normális kapcsolatok is. Én is azt hittem gond van velem, de csak kicsit más voltam, nem az a bulizós fajta, és egyáltalán nem bánom már, hogy előbb nem volt barátom. Engem még csúnyának is mondtak, pedig sosem voltam az. Szóval ne aggódj, nincs veled baj, nem vagy még lemaradva semmiről. :)
2013. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert gyerek vagy még. 14 évesen ez még egyáltalán nem gond. A csúnya beszédet meg felejtsd el. Visszataszító, amikor mocskos egy lány szája. Én sem káromkodok, a lány se tegye.
2013. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!