Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 évnyi együttjárás után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 évnyi együttjárás után még éretlen lehet a kapcsolatunkhoz? Szeretjük egymást, de úgy érzem tapasztalatra van szüksége.

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, első kapcsolata mindkettőnknek (szexuális téren). Ő 17 volt amikor összejöttünk, én 14 voltam. A mai napig mindent megteszünk a másikért, de neki van egy számomra sértő, borzasztó szokása....más lányokra veri a kezdetek óta. Akár barátnőim bulis képeire, akár idegen egyetemista csajokéra...és fura dolgokra keresett rá... (budapesti k*rvák, koleszos lányok sz*pnak...)

Megelőznék mindenféle rosszmájú hozzászólást, mert ezek csak undorító fantáziák...tudom, hogy soha nem csalt meg...nyáron volt egy hónapos szünetünk...én azalatt lefeküdtem valakivel, mert elegem volt, hogy párom arra a kérdésre, hogy szeretsz-e az volt a válasza, hogy nemtudom...megbántam ezt, később kibékültünk. Kellenének neki még tapasztalatok? Bulizni nem szeret, nem is megy...pedig küldöm is, hogy ne dilizzen be, menjen kikapcsolódni. Ti elhagynátok? Én próbáltam már neki elmondani, hogy éretlen ehhez és neki kell, hogy tapasztaljon, hogy a következő kapcsolataiban ne így viselkedjen, de nem enged, azt mondja megváltozik és bebizonyítja nekem, hogy kellek neki....



2013. dec. 26. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
te vagy éretlen! a férfiak 99%-a más nőkre veri kapcsolatban. kis buta :D
2013. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen normális. örülj hogy a képeikre veri és nem beléjük :) lehet tévedek de szerintem a fantáziálás belefér.
2013. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ne akadj ki :D az egy dolog hogy eleged lett a párodból, de attól még nem kellett volna befeküdni más alá, ez már nem egészséges kapcsolat. mellesleg én is jól tudom, hogy a párom telefonjában csupasz nőkről vannak képk, és tudom is hogy rájuk veri, és egy rossz szavam sincs :D az elsőnek nagy igazat adok, örülj amíg nem belé veri
2013. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Rendben, én is így gondolom. A probléma, amit elfelejtettem beleírni, hogy tudom, hogy csinálja, mindig le is bukik, és képes a pofámba hazudni. Pedig nem hisztiznék érte, de a hazugság... :(

nem tudom mit tehetnék. Régen gisztis voltam, de már nagyon régóta nincs semmi baj köztünk, csupán ez a hazudozás. Ezzel mit tehetnék? Hiába mondom neki, hogy nem zavar, ő mondja, hogy jó, de ő akkor sem csinálja, pedig de...

hazugság ellen valami? :D

(szerintem is ez a legkisebb probléma, és nem magam miatt hagynám el, hanem az ő érdekében, hátha kíváncsi. Ne Higgye azt, hogy én nem engedem el. Pedig nagyon imádom, én nagyon szeretném vele leélni az életemet és ő is velem).

2013. dec. 26. 21:21
 5/22 anonim ***** válasza:
azért feküdtél le mással. mert szereted :D
2013. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudod miért feküdtem más alá? Mert főztem, mostam rá, viszem neki mindig a kollégiumba a kaját, a tiszta ruhát, és ő hagyott el egy csaj miatt....tagadja, de tudom, hogy rá volt mászva, másoktól Hallottam vissza, csak a csaj lekoppintotta. Bár azóta komolyan nincs baj, de én egy egész hónapig sírtam miatta, feladtam emiatt a munkámat és bizony nem volt sok kedvem élni, mert egyik napról a másikra azt mondta, hogy neki elege van...

megijedt a kapcsolattól, hogy ennyi ideje együtt voltunk már. Hidd el, volt oka, hogy lefeküdtem mással. Rossz is volt ráadásul és rájöttem, hogy nekem nem megy a szex szerelem nélkül. Ő a mindenem, és nem gondoltam volna, hogy valaha visszajön hozzám...ezért tettem. A kapcsolatunk alatt SOHA nem csaltam meg. Még csak nem is gondolok másokra.

2013. dec. 26. 21:27
 7/22 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
hiáa mondod hogy nem baj ez akkor is égő neki :) ha másban nem hazudik, csak ebben akkor zért mert a férfi becsülete nem engedi vele kimondatni hogy: igen erre a másik nőre csaptam ki az előbb. szerintem a legjobban úgy védekezhetsz a hazugság ellen hogy nem kérdezel :)
2013. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ez nem ok. szakítás után szomorkodni szoktam, nem dugni.
2013. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én sem ítélkezem, és nem vagyok kíváncsi idióták véleményére. Biztos te tökéletes vagy ;)

A többi válaszolónak köszönöm.

2013. dec. 26. 21:29
 10/22 anonim ***** válasza:
ilyet nem tettem. jobb volna szakítanotok, te most is ezt akarod "szeretetből"
2013. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!