Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit vegyek a 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a 17 éves barátnőmnek karácsonyra kb 3 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit megkéstem, de csak most találkozok vele. Nincs túl sok pénzem, ezért ez a kis összeg. Lehetőleg valami hasznos lenne jó.

Köszönöm a válaszokat.


19/f


2013. dec. 26. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Óvszer!
2013. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
bibrátort
2013. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
lávalámpa :D
2013. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vmit, amit szeret és aminek örülne

te ismered, nem mi

2013. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szempillaspirál, szemceruza, körömlakk, parfüm
2013. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Könyv, bonbon, vmilyen bizsu ékszer
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én örülnék valami kencének is testápoló vagy sampon vagy ilyesmi ezek nem is túl drágák és most karácsonykor egy csomagban is lehet kapni. De szerintem virágnak is örülne. Főleg ha valami szép cserepes mert az megmarad :) MEg mellé valami csoki.

19/L

2013. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nagyon aranyos lenne, ha csinálnál egy lapra letéphető cetliket vagy vennél egy szív alakú dobozt és beleraknád őket. a minden cetlire írnál olyat hogy:csók, nagy ölelés stb. (attól függ meddig mentetek el) és azokat úgymond beválthatná nálad és azzal jössz neki.

ez mellé adhatsz egy szál vörös rózsát

2013. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!