Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vett ajándékot, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xobacicus kérdése:

Miért vett ajándékot, ha nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A véleményetekre lennék kíváncsi. Az exemmel van egy közös keresztfiúnk. Karácsonyra együtt vettünk neki ajándékot,amit együtt is adtunk át neki és ezért eljött hozzánk. Igen ám csak hogy nekem is vett ajándékot,holott erről nem volt szó,sőt hangoztatta is h senkinek semmit nem vesz csak a gyereknek. Nem vagyunk együtt hónapok óta,de szoktunk találkozgatni néha,meg beszélgetünk szinte minden nap,neki van valakije jelenleg. Nem értem... kinek mi a véleménye?
2013. dec. 26. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet csak rendes volt és ennyi
2013. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Baráti ajándék is lehetett... örülj neki, hogy gondolt Rád.
2013. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MERT JÓL NEVELT
2013. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy szexuális kapcsolat is van köztünk..valamint egy hete bevallotta hogy hiányzom neki és örül,amikor találkozunk...erre én azt mondtam neki,hogy nem akarok hónapokig osztozni rajta,mire azt mondta nem is kell,nemsokára elrendez mindent.
2013. dec. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!