Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet velem? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A karácsony is szinte arról szólt, hogy a vőlegényem folyamatosan sértegetett, piszkált és kötekedett velem, és mindezt szerinte viccből. Mert ő nem akart ezzel bántani, csak nem akarja, hogy unalmas és befásult legyen a kapcsolatunk. De egy idő után nekem már nem volt vicces, borzasztó rosszul esett minden, mikor ezt szóvátettem, még én voltam a rossz, a bunkó, hisztis és az unalmas....

Tegnap elutaztunk külön rokonokhoz, de mivel nem éreztem magam tul jól az én rokonaimnál, kb óránk.ént írtam neki ami éppen történt velem, a legvégére este pedig, hogy jobbszeretnék inkább velelenni.

Erre vàlaszul annyit kaptam reggel, hogy ő is lenne velem, de elvan ottis ahol most van. Ez rosszul esett ismét..


Nem akar már velemlenni? Multkor pedig fel volt háborodva amikor mondtam, hogy nem muszáj velemmaradnia ha ilyen unalmas vagyok neki...


L/20 F/23


2013. dec. 27. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen fiúk. Például... én.

Az egyetlen hatékony módszer egy határozott erős tarkón vágás, olyas valakitől akitől eltűri.

2013. dec. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam már valami hasonlót, de elkapta a kezem, és jobban fájt ahogy szoríotta, mint amennyire neki fájt volna..
2013. dec. 27. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretek, nem viselkedek vele így, mégha ilyen is a stílusom, ha tudom, hogy.rosszul esik.

Lassan el kell gondolkoznod a kapcsolatodon, mert ez nem normális.

2013. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!