Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha már nem akarsz annyit csókolózni a pároddal?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ilyen téren megváltozott a barátom. Másfél éve vagyunk együtt,és régen rögtön kapott az alkalmon, ha kicsit kettesben tudtunk lenni azonnal csókolózni kezdtünk ameddig csak lehetett, simogatott közben sokat ölelt.

Karácsony volt ugye, elmentünk egy szórakozóhelyre, ahol mindenki szenvedélyesen táncolt a párjával,csókolóztak közben, ölelték egymást, nálunk volt talán 1-2 szájrapuszi.

Ha megakartam csókolni, nem engedett hosszabbat 2-3 mp-nél.

Régen alig várta,hogy kimenjünk kicsit friss levegőzni,sétálni, megállni a sötétben és smárolni, mostanában könyörögnöm kellett neki,hogy kijöjjön kicsit, de még akkor is csak egyszer vette a fáradtságot, de persze nem volt semmi, csak tettünk egy kört.

Nem értem miért nem akar? kérdeztem többször is, de ő annyival elintézi,hogy én folyton csak azt akarom?

Ha ilyen lett volna elejétől, megérteném,mert akkor tudnám,hogy olyan fajta,aki nem szeret csókolózni, de így?

Ti voltatok már hasonló szituban?


2013. dec. 27. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres, alapos fogmosás, félévente egyszer fogorvosi ellenőrzés! A rossz szájszag kezelhető.
2013. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megunta, hogy mindig a száján csünggsz. 4 év után már mi sem csókolózunk annyit. Mondjuk engem nem zavar. Ha olyanom van, úgy is lekapom percekig is akár :D
2013. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem büdi a szám! Mindig alaposan mosok fogat, rágózóm, és ezt az okot is felvetettem neki, hogy mondja el őszintén, de tagadta.

Mi fiatalok vagyunk 17-18 évesek, nem hiszem hogy ilyen korban 'nincs kedv'csókolózni, és baj ha a száján lógók az a kevés alkalmakkor,mikor kettesben tudunk lenni...

2013. dec. 27. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran keféltek? Lehet, hogy az nem elég neki és amiatt nincs kedve a smároláshoz sem?
2013. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ritkán.

De ez miért befolyásolná? Ha kívánná akkor vágyna a csókra,nem?

2013. dec. 27. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A "ritkán" az mit jelent?
2013. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt,hogy 2 hónapja volt utoljára,mert azóta nem volt lehetőség.
2013. dec. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!