Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik MBTI személyiségtípusba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik MBTI személyiségtípusba tartoztok, és melyikbe tartozik a barátotok / barátnőtök? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Kétlem, hogy hajnal fél négykor kapok erre rendes válaszokat, na de hátha!

2013. dec. 28. 03:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

isfp.

Bár csak fele igaz rám:)

23f

2013. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ESTP bár pár dolog nem igaz rám
2013. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nem mondod :D ***** válasza:
ESFJ és ENFJ váltakozik:D amúgy nincs párom :D
2013. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
INFJ
2013. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Kiakasztom a tesztet, szinte mindenem ötven százalék körül van... :D Ne bízz túlságosan az MBTI-ben, nem mond el annyit rólad, mint amennyire állítja, a tudományos kutatásokban nagyon rosszul szerepelt; továbbá bármely két típus között lehet tökéletes, ideális kapcsolat, amennyiben megtanulják egymás nyelvét. :)


26/F pszichológushallgató

2014. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ISFP a párom, én pedig INTJ vagyok. Jól működő kapcsolat, már 3,5 éve tart :)
2014. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én ENTJ vagyok, a barátom pedig ESFP. Az exeim ENTJ és ESFJ voltak.


Az ESFP-kkel jól kijövök, imádom a humorukat, az optimizmusukat és nem zavarja őket, ha a legtöbb dologban enyém az utolsó szó, tolerálják az összes rossz tulajdonságomat, bár néha kisebbrendűségi érzésük van mellettem.


Az ENTJ-kkel abszolút nem jövök ki, nem is értem hogy voltam képes összejönni egy ilyen pasassal. Két ENTJ nem fér meg egy csárdában, ez a legfőbb tanulság, amit a kapcsolatból levontam.


Az ESFJ-kkel jól kijövök, bár ők jóval lazábbak és spontánabbak mint én, ezért nehéz tartani velük a lépést bulizásban, társaságban stb., ők meg nehezen tartják a lépést velem a munkabírásban, kitartásban.

2014. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!