Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Hogyan múlhat el egy nap alatt, a szerelem?

Egyik nap még éreztem azt az elsöprő érzést....másnap nem.

közel 1 éve vagyunk együtt, szeretem, kell nekem, de mintha egy csettintésre lejjebb hagytak volna bennem azok az elsöprő

vad érzések.Történt már valakivel ilyen? Nem értem hogyan lehetséges, nem történt semmi rossz kettőnk között, pár napig nem találkoztunk de a kontaktus meg volt folyamatosan.Tudom, hogy Ő az aki kell nekem, de nem értem saját magam.....

26N


2013. dec. 28. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ált 1 év után mindenkinél csökken a szerelem érzete, szóval ez normális
2013. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pár napig nem találkoztatok, és elmúlt a szerelem? Hmm. Volt már ilyen? (hogy napokig nem találkoztatok) Lehet mégse szereted annyira, különben pont hogy hiányoznia kéne. Nagyon is.

Van olyan, sajnos én is többször beleestem, hogy az agyammal döntöttem el, hogy ő kell nekem, hogy őt szeretem, mert ésszel összerakva valóban ideális. Aztán rájöttem, hogy ez nem úgy van. Nem ésszel kell valakit szeretni, hanem szívvel. Nem lehet nálad is hasonló?

Vagy valami egyéb bajod van, pl beteg leszel, vagy túl etted magad a karácsonyi traktával, aztán semmihez nincs most kedved.

29n

2013. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hiányzott nagyon is, és ez nem az agyam által elhatározott dolog, hanem elsöprő szerelem. Csak mintha valami változott volna
2013. dec. 28. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:

ha ez így el tud múlni, és ilyen szinten meg tud benned kérdőjeleződni; akkor már lehet, h nem is szerelem.

Én, ha igazán szerettem vkit, sosem éreztem ezt, csak olyannál, akinél meggyőztem magam, h szeressem.

2013. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én tényleg szeretem és nem kell más....
2013. dec. 28. 10:53
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

figyelj, engem nem kell győzködnöd, max saját magadat.

viszont ha "tényleg" szereted, mi a dilemma tárgya?

szereted, jó vele, nem akarsz mást, akkor ennyi, nem?

2013. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez így van, csak ez a hirtelen, mint egy csettintésre drasztikusan lejjebb hagyó érzelmi hullám az amit nem értek
2013. dec. 28. 11:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez normális, ha csak átmeneti érzés. De pár napnak nem szabadna ilyesmit okoznia. Mi lenne veletek távkapcsolatban? Ez a kapcsolat szinte biztos, hogy nem elég erős ahhoz, hogy jövőt lehessen rá építeni. Várj pár hetet, hónapot és ha úgy látod nem változik a helyzet és állandó az érzés akkor közöld a barátoddal. Meg lehet próbálkozni fellendíteni a kapcsolatot, vagy kiléphetsz belőle.
2013. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:

egy kapcsolat (főleg hosszabb távon) soha nem tud azonos hőfokon égni

a dolgok átalakulnak, a prioritás is változhat idővel

2013. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!