Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tortenhetett? Bennem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NevoBP kérdése:

Mi tortenhetett? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
baratnom es en is 22 evesek vagyunk. tobb mint 2 eve jarunk, es o most terhes. meg egy het es szulni fog. terhessegenek ideje soran nem vettem eszre h jobban ragaszkodna. sot... tudom tudom a hormonok kisse megvaltoztatjak ilyenkor a not de na. en ugy gondolom, hogy sokkal ragaszkodobbnak kene lennie es ereztetnie h szeret. a masik, hogy kb 3 szor volt sex. utobbi idoben meg ossz vissz kb 2x volt petting. nem gond h nincs behatolasos szex meg tudom, hogy nem is lehet mar ilyenkor de az ok, h ilyen keveset szeretkezunk az az, h nem kivanja. nem tudom eldonteni h velem van a baj vagy vele. nagyon sokaig nem piszkaltam vele h legyen valami, mostanaban is csak neha rakerdezek. mar meg se probalom gyakorlatban mert csak pofara esek.. azert en kitartok es kivarom a szules utani masfel honapot. evidens. csak felek h akkor is ez lesz. nekem meg azert lennenek 22evesen szuksegleteim. nem ertem en ezt.

2013. dec. 28. 19:59
 1/9 Szjger13 ***** válasza:
Lehet hogy rá így hat a terhesség. Ezen nem kell kiakadni.
2013. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nők terhesség alatt másmilyenek. ( Legalábbis én úgy vettem észre) Nincs semmi baj, ez természetes.
2013. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor jo. koszonom. / csak arra alapoztam, h ilyenkor sokkal ragaszkodobbak es jobb a sex is nekik. / es most nehogy azt higyje barki is h csak ezen kattogok mert valojaban nagyon varom a kicsit. csak ravilagitottam a problemara. amit mostmar tudok h ez ilyen. koszi megegyszer :)
2013. dec. 28. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Missi_Key ***** válasza:
nyuszó, ha neked egy bazinagy izé lenne a hasadban amitől minden nyavajád van, és le se látsz a micsodádig, aztán a kb 1 centis lyukadon préselsz ki egy egész fejet..neked ezalatt és 2 hónapra rá lenne kedved dugni? de most őszintén?...és akkor még a többi eü. problémát nem részleteztem...
2013. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
eloszor is neked nem vagyok nyuszi. masodszor szules utan 2 honapra igenis szoktak szeretkezni. es az elobb is hangsulyoztam miert kerdeztem ezt. nem a vilag legfontosabb dolga a szeretkezes de szukseg van ra. annyi meg hogy te en szerintem egy pejorativ kis szarrago vagy akinek epp megjott a voros hadsereg. masok tudtaknormalis valaszt adni egyedul te nem. gondolkozz
2013. dec. 28. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem még fél év után sem volt kedvem, erőm...egyrészt lent már attól is fájt ha csak hozzámért, másrészt a baba körüli gondoskodás, állandó éjszakázás, nulla családi segítség igencsak odavert mindkettőnknek..van akinek 6 hét után szuperül megy és kívánja, de sokan még 1 év után sem (szoptatós hormonok stb). nem elkeseríteni akarlak, csak felhívni erre a figyelmet. várd ki milyen lesz maga a szülés, milyen a babával az élet stb. egy gyerekvállalás próbatétel mindkét félnek párkapcsolat szempontjából is. az én férjemnek is vannak szükségletei, de képzeld nekem is. majdnem 20órás szülés után, ami után 13 hónapig egyetlenegy alkalommal nem aludtam 6 órát egyben (2-3 óránként keltem minden egyes nap), kvázi ki se tudtam pihenni és egyedül kellett mindent megtennem (1 év után voltam el először pár órára barátnőkkel) olyan alapvető szükségletem nem elégült ki, ami a szex előtt állt...vagyis az alvás. örültem ha túléltem a napokat, ha volt erőm kimenni az utcára és hogy lyuk van a hátsómon. szóval ezzel azt akarom mondani, hogy van ilyen is, mint az én esetem és ezt együtt lehet végigcsinálni. a férjem mellettem állt és mindenben támogatott. megértette és nem csesztetett vele, rájött, hogy sokkal fontosabb hogy megoldjuk a napi teendőket és olyan szintre jussunk a babával, hogy pihenni tudjak és visszatérjek önmagamhoz. mostmár jut mindenre energia, erő, háztartás, körmös, barátnő, szex stb. de mondjuk hosszabb időn keresztül a szex háttérbe került, pedig korábban központi szerepe volt..kívánom a legjobbakat nektek!
2013. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hatalmas arc a kérdező xDDDDD "először is, neked nem vagyok nyuszi" xDDDDD
2013. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
nyuszó, nem nyuszi :D...és csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ne várj el mástól olyat amibe te lehet hogy beleroppannál..
2013. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!