Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az a mondás, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy miután megkapod a lányt, már nem érdekel annyira? Szerintetek miért ilyen?

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve vagyunk együtt.

Elsők vagyunk egymásnak, mikor 6 hónapja jártunk már,lefeküdtünk először egymással. Ő akarta már nagyon,előtte sokszor pettingeltünk is,általában ő kezdeményezett. Mikor megvolt az első 2-3 alkalom, már akkor is nagyon parázott,nehogy valami baj legyen, de azért akarta.

Aztán a 4 alkalom után azt mondta,hogy nagyon fél,hogy valami baj lesz(gondolom valaki tele beszélte a fejét)és ne feküdjünk le, amíg 18 nem leszek.

Azóta alig volt petting is, kevesebbszer akar csókolózni is, alig simogat már.

Nem értem miért van hisz előtte mindig nyomult.

Érdekes,hogy az első alkalmakkor nem félt?

Abban a helyzetben lennék, hogy a fiút miután megfektetett már nem érdeklem úgy? Nem tudom...Vagy talán azért nem teszi már ezeket a dolgokat, mert fél,hogy 'kísértésbe'esik, de ő már eldöntötte,hogy nem akar?

17 éves vagyok, ő 18.Biztos nem csal meg.Mit gondoltok?


2013. dec. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy már nem igazán szerelmes beléd?:(
2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mindenképp rákérdeznék,az a legegyértelműbb,mi itt csak tippelgetni tudunk...
2013. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nem mondod :D ***** válasza:
Vagy kíváncsi, hogy milyen más lánnyal a szex...így jártam én az exemmel...2 éves boldog párkapcsolatot emiatt rúgott fel :)
2013. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt mondja nagyon szeret meg minden...

Ha rákérdezek mindig csak annyit mond,hogy, miért én mindig azt akarnám?

Vagy olyankor csak simán megcsókol...

Reméltem volt még valaki így,és tanácsot tudna adni :(

2013. dec. 28. 22:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet jobban jártam volna,ha akkor nem teszem meg...?
2013. dec. 28. 22:06
 6/7 Nem mondod :D ***** válasza:
Mi így voltunk...3 hétig bírtam, aztán szakítottam...
2013. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben egy sráccal. Miután lefeküdtünk, hirtelen nem akart találkozni mert dolgozott... persze. Addig érdekes mód ráért hétvégén...


Azt mondta időt kér hogy gondolkodjon... 3 nap után meguntam és találkozót kértem. Mondván fontos dologról van szó. Ismét lekoptatott.


Utána már megírtam neki smsben, hogy részemről vége. Egyetértett.


Nem szép smsben szakítani, de ha egyszer nem akart találkozni... nem tudtam mit csinálni. Azt meg nem engedem senkinek hogy hülyének nézzen...hitegessen...reményt keltsen. Képes lett volna több hétig is akár arra hogy ezt csinálja velem, de én nem hagytam. Nem vagyok balek.


Egyszerűen gyáva féreg volt megmondani a szemembe, hogy csak meg akart dönteni.


Később az egyik haverja megkeresett a neten, és írta hogy sajnálja ami történt. Ő se gondolta, hogy a haverja ekkora genny...Az is kiderült hogy exem az egész haveri körének kitálalt arról milyen fergetegeset dugott velem akkor este....és milyen jó érzés volt gerincre vágni engem....meg ilyenek.


27/N

2013. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!