Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem találkozunk 2 hónapig. Hogyan tartsam fenn az "érdeklődését" szexuális téren?

Figyelt kérdés
Ugye mindkettőnknek vannak igényei..nem lenne sem ő sem én mással, de ezt a 2 hónapot az egymással való szex nélkül nehezen bírjuk majd. Hogyan tartsam fenn az érdeklődését? Volt valaki hasonló helyzetben? Webkamerás dolgokon mi extrát tudok még mutatni?:D
2013. dec. 29. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
webcam,telefonszex, intim képek
2013. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapig nem lesz semmi, hidd el lesz érdeklődés amint találkoztok XD
2013. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Osztom 1.véleményét.
2013. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-nél a pont. :D

Amúgy intim képek. Én a "camszexet", meg a "telefonszexet" idiótának tartom, de vannak, akik szeretik.

2013. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapig nem tudtunk nemrég.

Eleinte én is gondoltam ilyen webcamos dolgokra, de elutasította, mert hogy erre semmi szükség. Ha szeret, nem veszti el az érdeklődését irántam.

Aztán találkoztunk, és minden rendben volt.

Mondjuk mi még ígyis távkapcsolatban vagyunk, két hetente egy hétvége.


20l, 27F

2013. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok, attól félek, hogy neki az új környezet, új, szexi angol csajok stb..és tudom, butaság,mert ENGEM szeret, de akkor is...és ő az intenzívebb szex terén..sajnos úgy alakult, hogy egy szemesztert kint tanul.. az majdnem 5 hónap, s csak 2 hónap múlva tervezi,hogy haza tud jönni majd 4 napra..az is valami,de na.. félek
2013. dec. 29. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
fúúúú szexi angol csajok? XD Akkor most hátradőlhetsz, lehet szőrös a lábad meg a hónaljad. 3 hetet voltam kint Londonban. Ez a szexi dolog ez kész :D Bulldog arcú nagytestű semmi életkedvű emberek azok.
2013. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" szexi angol csajok"

Olyan nincsen

2013. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor kitudja milyen csajok:D
2013. dec. 29. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!