Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, létezik szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, létezik szerintetek az "örök hűség"? Ha igen, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én mint nő, feleség, anya, hogyan tudom elérni, hogy a férfi akihez hozzámentem, ne hagyjon el egy idő után, mert megunt? Létezik egyáltalán ilyen? Mit kell nekem tennem, hogy ezt elérjem? Sorra mennek tönkre a házasságok/párkapcsolatok a környezetemben. Hogyan lehetne elérni, hogy a miénk ne érjem ilyen csúfos véget?
2013. dec. 30. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tartsd fenn az érdeklődését.
2013. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez csak a férfi személyiségén múlik, ha törődsz vele és jól szexelsz
2013. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Létezik
2013. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne?Egy olyan nő kell hozzá akiért érdemes.
2013. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Őszinteség, kommunikáció. Csak így működik a dolog, mert ha valakinek valami nem jó, gondja van, azt közösen kell megoldanotok.
2013. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

egész érdekes a kérdés.

Én talán annyit mondanék, hogy ha valami elromlik meg kell próbálni megjavítani, és nem rögtön kidobni.

2013. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
legyél tájékozott, olvass sok könyvet, és akkor tudsz valami érdekeset mondani mindig, aztán nem unlak meg. ne hízz el. és a legfontosabb, mindig legyen biztos benne a párod, hogy ha nagyon elhagyja magát vagy szenyózik, te otthagyod a francba. vagyis egyik félnek sem szabad ellustulni, ennyi a titka.
2013. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És szerintem létezik, hogy valaki örökké hűséges.
2013. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
házasság őszinteség nélkül nem működik. a problémákat meg kell tudni beszélni.
2013. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 fahéjas Alien ***** válasza:

Bizalom- apró titkok, őszinteség, tisztelet, vonzalom, szeretet és érzékiség, izgalom; - számíthatsz a másikra a bajban érzés, teljes mértékű elfogadás, kompromisszumkészség, kitartás, értékrend, odaadás, szerepvállalás, türelem.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ez biztos, hogy mind kell.

2013. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!