Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem jelent sok jót, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem jelent sok jót, igaz?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem valakit, akivel 1 héttel ezelőttig csak cseteltünk, sokat, jól elvoltunk, barátként tekintettünk egymásra. Aztán egy hete kb. eljött a mi társaságunkkal bulizni és utána mondta, hogy szakítana a barátnőjével miattam - de azelőtt pár napja még azt mondta, hogy szereti a barátnőjét. Én mondtam hogy gondolja ezt át az érzelmek nem múlnak el néhány nap alatt...

Azt mondta, hogy ő le akarja zárni azt a kapcsolatot (mondta, hogy voltak már gondok), és hogy nem pótlék vagyok (amit nem hiszek). Úgy bánik velem mint egy hercegnővel. Azóta többször is találkoztunk és jól éreztem magam a társaságában, de sokat beszél a volt barátnőjéről.

A minap pedig az exe háza közelében álltunk meg és meglátta az exe apjának a kocsiját és elbújt mögöttem...


2013. dec. 30. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább hagyd a francba, kihasználta azt a lányt is, lehet hogy téged is ki fog majd használni
2013. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden álom addig tart amíg fel nem ébredsz.

Ha nem félsz felébredni, kezdj el álmodni.

2013. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
kérdésedben a válasz
2013. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolj arra, hogy ha osszejossz vele, akklr az utanad levo kapcsolata is igy fog kezdodni... csak akkor mar nem Te leszel a kedvezmenyezett fel


a sracot meg rugd arcon a nevemben!

2013. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!