Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élek. Számítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek. Számítsak rá h előbb utóbb megrakják a nőmet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 01:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akit én szeretek arra nem használok olyan szavakat hogy nőm, és hogy megrakják, és bízok benne hogy nem lesz csalafinta
2014. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát egy nőnek szüksége van szeretetre, ha nem kapja meg ls nincs önuralma, akkor másnál keresi. Én is igy vagyok, viszont én csak ölelgetek mindenkit de semmi több
2014. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ez egy baromság, hogyha szüksége van rá, és nem kapja meg, akkor másnál keresi.. a gyenge nő igen, de a nők többsége erős, és van tartásuk. amúgy én is most itt vagyok az egyetemi városomban, majd csak egy hét múlva találkozunk újra a pasimmal, mégse "rak meg"senki, ez undorító is lenne, hiszen őt szeretem, vele vagyok.
2014. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve élek távkapcsolatban, és nem "raktak meg". Igaz, lehetőséget se adtam az ismerkedésre.
2014. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hamarabb félrelépsz ott te, mint itthon a barátnőd .
2014. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom külföldi, és kötelező katonai szolgálatot teljesít, és már másfél éve nem láttam. Várok rá töretlenül.

Nyilván hiányzik a szex mocskosul, de nagyon szeretem a párom, és soha nem csalnám meg.


25/L

2015. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!