Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lelki sérült lányok is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lelki sérült lányok is a szép fiúkra buknak?

Figyelt kérdés
Vagy beérik kevesebbel?
2013. dec. 31. 13:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Van aki csak átmenetileg jön össze egy olyan sráccal aki nem épp az ideálja. Én már jártam így, borzalmas volt.

De van amikor egy lány lelki sérült de valamikor mégis egy olyan srác fogja meg aki számára vonzó ha jobban megismeri.

A jelenlegi barátnőm egy csinos de átlagos lány. Eléggé lelki sérült volt de felépült már, és én is szintén. A megismerkedésünk egy helyi kisebb rendezvényen történt ott volt egy tánc bemutató ahol ő is fellépett én meg néztem, aztán valahogy közéjük keveredtem neki szép táncos dressze és volt egy válltáskája amit épp vitt magával valamiért annak a pántja beleakadt a kezembe véletlen mert tömeg volt gyakorlatilag egymáshoz simultunk és ő kézben vitte a pántja meg oldalt lógott nekem meg egyből a karomba és véletlen kirántottam a kezéből. Akkor összeakadt a tekintetünk mert közbe valami kiálló hegyes cucc akadt bele a szoknyájába és akkor segítettem neki ki akasztani. Akkor valahogy elkezdtünk dumálgatni, meghívott engem a másik fellépésükre is amit egy zárt helyen tartottak. Akkor elkezdtünk dumálgatni velük, meghívott egy italra, én is viszonoztam, és mivel sokat kellett várnia mert készültek még egy bemutatóra akkor együtt töltöttük el az üres óráinkat mert a csapattársai a párjukkal voltak el, ő meg egyedül. És szépen lassan felvettem vele a kapcsolatot, egyre több egyéb fellépésére mentem el. Volt amikor a próbáira hívott. Randizgattunk meg ilyen más, elsőre nem jöttem be neki, de a sok közös együttlét összehozott minket. Elég rossz volt neki is meg nekem is csak a jó alakja miatt voltak vele a fiúk és csúnyán kihasználták. Ő megmondta hogy azok után is fontos számára a külső de képes beleszeretni később is egy emberbe aki nem épp az ideálja.

Tehát ha valaki nagyon bevágódik egy szép lánynál akkor megszeretheti őt, de erre pici az esély.

2013. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 kakukktojás13 válasza:
Tök mindegy hogy szép fiú ha belül egy szar senki...Nekem olyan srácok is tetszenek akik kívül nem feltétlenül szép fiúk. Fiúknak: A szépség nem minden, de jó nézni. Szerintem ezzel mindent el is mondtam.
2013. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 14:07

"szar senki"

Egy Úrinő nem beszél csúnyán :)

2013. dec. 31. 14:18
 14/18 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség? Szépfiú VAGY kevesebb? Minden jobb egy üresfejű szépfiúnál. Engem nem érdekel a kinézet, soha nem is érdekelt. Tehát igen, beérem a kevesebbel, márha neked az intelligencia kevesebbet nyom a latba, mint a kinézet.

14L

2013. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hasonló a hasonlót vonz ha te ronda vagy neked se lesz szép csajod.


Ha csak nem vagy vastag.


Ennyi

2013. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a lelkisérült fiúkra bukom... a kinézet más tészta, ha tetszik, tetszik, ha meg nem..arról nem tehetek
2013. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha megszeretsz valakit nem veszed észre a hibáit, mert megszépülnek:) 18/l
2013. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Merl válasza:

Disney rajz filmek mire tanitja a nöket és

uzikat szöke herceg fehér lovon bravo ö miatuk van nagyob elvárás a férfiakal szembe

2014. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!