Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdő férfinak miért tanácsolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő férfinak miért tanácsolja a legtöbb ember azt, hogy először élje ki magát egy éjszakás kalandokkal utána keressen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sok ember miért ilyen csökött agyú szűk látókörű? Nem tudnak belegondolni abba, hogy nem mindenki akarja megfektetni az egész várost hanem inkább normális kapcsolatot keres. Ezért miért kell ezt a szart tanácsolni? 24/F
2014. jan. 1. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a problémám ezzel, hogy nem mindenki képes ilyesmire. Az egyéjszakásokhoz nem árt némi vonzalomkeltő képesség.
2014. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A tapasztalat miatt. Ha van egy kis rutinja a szexben, akkor az a legtöbb lány szemében előny.
2014. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy fantasztikus, évek óta tartó párkapcsolatot képesek vagytok eldobni csak azért, mert zavar, hogy másba még nem mártottátok a farkatokat azon az egy lányon kívül. Jobb ha ezt a kalandozós vágyat előbb kiélitek.
2014. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugi te nem is fogsz egyéjszakásba keveredni.
2014. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as cáfolom amit írsz, mert több ismerősömre ez egyáltalán nem jellemző!
2014. jan. 1. 19:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

# 5: Te ezt honnan tudod? Az én környezetemben bizony van 40 éves pasi, aki most, két gyerek után találta ki, hogy ő még élni akar...

És aki nem vallja be, az is arról ábrándozik, hogy a lehető legtöbb nőt meg kéne dugni (aki nem erről ábrándozik, azzal valami gond van...)

N

2014. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nő létedre te sem vagy normális! Csak általánosítani tudsz. Ti komolyan azt hiszitek, hogy csak egyféle ember van? Hihetetlen hogy ennyire szűk látásotok van!
2014. jan. 1. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:

"És aki nem vallja be, az is arról ábrándozik, hogy a lehető legtöbb nőt meg kéne dugni (aki nem erről ábrándozik, azzal valami gond van...)"


Imádom az ilyen női önellentmondásokat! :)

2014. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te írod már a kérdésben, hogy a "legtöbb ember" ezt tanácsolja... ez nem általánosítás? Én pl. nem tanácsolnám az egyéjszakás kalandokat, viszont több kapcsolatot az elköteleződés előtt igen...
2014. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy egyből elköteleződnék, csak legyen érzelem. Az én hibámból nem jött össze eddig semmi, mert éretlen voltam. Volt olyan időszak mikor akartam, hogy több nővel lefeküdjek, de ez elmúlt.
2014. jan. 1. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!