Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra nagyon kiábrándító ha egy csaj előttetek szellent?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap valami baj volt a gyomrommal, és párszor elszellentettem magam a kiszemeltem előtt. Nem tehetek róla, de nem tudtam visszatartani, és annyira szégyeltem magam.. Még most is.. :(

Ezzel a fiúval már 2 hónapja alakulnak a dolgok, minden jó. De félek, hogy ezzel elrontottam mindent.



2014. jan. 1. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Viccesnek tartanám, egyáltalán nem gáz, vagy is az, de na... xD
2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fuhhuhuuuu..:D Amiket mi egymás előtt akaratlanul lenyomunk...bár mi már egy ideje együtt vagyunk.

Hátha nem vette észre. :D

2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Természetes dolog.
2014. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az igazág hogy mellé kicsit berúgtam. Nem igazán tudtam mit csinálok, de emlékszem mindenre.. Csak kicsit olyan állapotban voltam hogy nem tudtam magam kezelni. Tuti észrevette.. és nagyon zavar, mert soha nem szoktam ilyet csinálni :D :/
2014. jan. 1. 23:48
 5/11 A kérdező kommentje:
még mindíg hihetetlenül égek..
2014. jan. 1. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Emberi dolog, de intézze el a kotyi diszkrét magányában!!!! Zavar ha az orrom alá fi-gik akárki!
2014. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna... :)
2014. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:

sztem neki sem a hónalján keresztül távozik... :)

ciki még az ismerkedési fázisban ez tény, de ha nem zavarja, legalább tudod és majd eregethetitek boldog egyetértésben a bűzhödt fellegeket :D

2014. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát másnap nem zavarta. :D De akkoris, én annyira égtem..
2014. jan. 2. 00:02
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
akkor meg nem történt semmi aszt kész
2014. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!