Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon eltávolodtunk egymástól a barátnőmmel, nemtudom h mi lehet a baj, mindig talál valami kifogást csak azért h ne találkozzunk! Helyettem inkább a barátnőjével megy el akárhová de velem nem! Ugy érzem h nem szeret csak kihasznál, irom neki h szeretem és annyit ir vissza h "én is", pedig mindig irom neki h "te vagy a mindenem és nagyon szeretlek" arra is azt irja "én is"! 1hónapba talán ha 2x találkozik velem, ha meg felkinálom a lehetőséget arra h többször találkozzunk akkor mindig van valami kifogása! Nemtudom h mit tegyek, szakitsak vele?

2014. jan. 3. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert ugy érzem h van neki valaki mása, és engem pedig csak kihasznál!
2014. jan. 3. 14:55
 2/8 xtazin ***** válasza:
Hát szerintem ő már szakított veled, csak nem szólt .
2014. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ülj le vele szemtől szembe és mond el neki mit érzel . ha nem akarja ,mond neki h ez most nagyon fontos!! és őszintén beszéljétek meg a dolgot, aztán majd a végén kiderül mi a teendő :)
2014. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle miért ráz le. Nem kell feltétlenül arra gondolni, hogy megcsal, bár azért benne van a pakliban.
2014. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! én nő vagyok. és én is csináltam már ehhez hasonló gerinctelen dolgokat. Én, személy szerint , ha valakinek csak úgy válaszolok, hogy "én is" akkor az már régen rossz. Mellesleg, meg kell hogy emlitsem, voltam szerelmes is. Na akkor egész más volt a helyzet, örültem ha hivott, majd kibujtam a bőrömből, és minden lehetséges módon, azon voltam, hogy láthassam Őt. Eszembe nem jutott megcsalni, csak ő létezett, és neki sohasem 2 szóból válaszoltam, mert örültem, hoyg beszél velem. Nálam általában akkor van igy h alig irok ill. találkozok vkivel, ha totál hidegen hagy, de nem akarom kiábrándítani, megbántani, meg semmi. bár tudom, ez igy nem tisztességes. Remélem, tudtam segiteni.
2014. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak az a baj h nekem mindennél többet jelent és nagyon szeretem! de mindenképp leülök vele és megbeszélem, tőlem keze-lába eltörhet "kifogásként" akkor is megbeszélem vele
2014. jan. 3. 15:31
 7/8 A kérdező kommentje:
de engem az bánt nagyon h nem viszonozza a szeretetet
2014. jan. 3. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

"de engem az bánt nagyon h nem viszonozza a szeretetet"

Ezt nem lehet paracsszóra tenni. Ha múlik a kémia, a fejedre is állhatsz, akkor se jön vissza.

2014. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!