Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondhatnék neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki, hogy elhagyja a srác emlékét?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és sajna az első pasija csak azért szakított vele, mert észre vette, hogy szereti (ezen én is kiakadtam mikor mondta) és a csaj már 8 hónapja nem tudja elfelejteni, de mondjuk érthető is, mert a lánynak ő volt az első nagy szerelme. Én is papoltam neki, hogy tudom, hogy az nem segít semmit, ha azt mondom mint mindenki más, de szerintem az már haladás, hogy mikor ezt mondta pont szilveszter volt és buliztunk ő meg rámászott egy pasira szóval szerintem egészen jól halad afelé, hogy elfelejtse az exét, de attól még mindig nehéz neki. :( Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. jan. 4. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
az idő, mindent megold...
2014. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a nagy f/szt oldja meg!
2014. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha akarja,túl fogja tenni magát rajta,ehhez viszont tényleg idő kell,bármilyen elcsépelten is hangzik.
2014. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!