Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért kell ez?

Figyelt kérdés

Nem friss a kapcsolatunk,voltak kisebb nagyobb problémák.Hibáztunk mindketten,de beláttuk és megbocsájtottunk egymásnak.Mégsem értek bizonyos dolgokat.

Mivel van köztünk távolság,és ő tudja,hogy ezt én nehezen viselem mégis úgy érzem,hogy neki ez elég.De nem így van,mert beszélgettünk erről,persze ha nem kérdezem meg nem mondja magától.Nehezen mutat ki dolgokat.Kisebb viták vannak,szerintem attól hogy sokat kommunikálunk interneten és ez idegesítő.Múltkor volt,hogy nálam betelt a pohár,és olyan mondatokat mondtam,amiket nem gondoltam komolyan.Ezt nagyon bántam is.Akkor azt hittem minden rendben.Itt jön a lényeg.Most ő viselkedik így,és azt mondja,amiket én akkor,és hogy szerinte én azokat a dolgokat komolyan gondoltam,és ő ezért szakít velem.Hangsúlyozom nincs más nő a képben.Miért nem érti meg,hogy ha valaki ideges mond meggondolatlanul dolgokat?

Vele egyébként is nehéz beszélni kapcsolati dolgokról,ha összekapunk azt nagyon nehezen viseli és utána napokig duzzog.Mit tehetnék hogy ez ne így legyen?Hogyan álljak hozzá?Annyira makacs,hogy ilyenkor bármit mondhatok neki,ahogyan ő gondolja,az úgy is van!



2014. jan. 4. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Összefoglalom: bunkó paraszt voltál, amit meg kell bocsátani. Ha a másik bunkó paraszt, akkor menjen a francba.


Minek szívjátok egymás vérét feleslegesen?

2014. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó kérdés.

Több dologból tevődik össze.

Mikor ott vagyunk az adott szituációban és összekapunk,majd kibékülünk,én abban a hitben jövök el tőle,hogy megbeszéltük és minden rendben.De ő másnap hozza fel ezeket a dolgokat nekem.Mi értelme ennek?

2014. jan. 4. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!