Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebeka**** kérdése:

Lehet ebből valami? 13,5 korkülönbség

Figyelt kérdés
Rég óta ismerjük egymást 13,5kor különbség van köztünk és emiatt megbeszéltük, hogy közelebbről is megszeretnénk ismerni egymást. Találkozgattunk és a 3találka után lekapott. Sétálgatunk, beszélgetünk. Találkozáskor csók búcsuzáskor szint úgy! Nagyon jol kijövünk én készen állnék rá és tudom, hogy mikkel járna ez a kapcsolat, de együtt is vagyunk meg nem is. Számomra a csók már mást jelent, de neki ez szimpla barátság. Szerintetek mi a helyzet ilyenkor? :O
2014. jan. 4. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
És máskor nincs?
2014. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"neki ez szimpla barátság" - Gondolom Te meg vagy 14 éves...

Lehet most úgy érzed szerelmes vagy belé, de meg fogod bánni, ha vele kezdesz. Nem, nagyon nem a Te korosztályod.

2014. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De igen! Ez olyan általános.
2014. jan. 4. 22:03
 4/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok,de én nem szeretek csalódni és nem is nagyon a fiatal vagány kis csávók után vágyodom...komoly kapcsolatot szeretnék .Nem vagyok szerelmes belé csak kezd kialakulni egy érzelem.
2014. jan. 4. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy lány ismerősöm és a volt barátja között 14 év korkülönbség volt. Ő 24 volt, a barátja pedig 38, amikor még együtt voltak. Mondtam a csajnak, hogy szerintem az sok, erre ő azt felelte: "De ha 2 ember megérti egymást..."
2014. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért a "megértjük egymáson" nagyon sok mindent kell még dolgozni a kapcsolaton..Nem megy könnyen...de ők ahogy ki vettem a szövegből szétmentek...és hát szokták mondani ,hogy lakva ismeri meg az ember a másikat...
2014. jan. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!