Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert futok el allanodan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert futok el allanodan a szerelemtol?

Figyelt kérdés
Elso es igaz szerelmem 16 eves koromba volt es sokaig tartott..Azota volt kapcsolatom, de rajottem h nem volt szeretet benne, nem is voltam boldog..sokan meg is bantottak. 20 vagyok,osszejottem valakivel akit par eve ismerek, es szerelem fele alakul a dolog..es megint jon h otthagyjam, mikor latom h o is akar..szep ugyes srac, kedves..de futok el allandoan mikor igazan boldog lehetnek...nem tudom mitol felek...de ez igy nem jo..nem akarom ot is elvesziteni,de ahanyszor szepet is mond megijedek es hatralok meg. Mit tehetek? (csak rendes valaszokat megkerlek)
2008. júl. 16. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Megertelek nekem is volt egy hasonlo korban, aztan a kovetkezo csak 25 evesen....

Igazabol gondolnod kellene arra, hogy marha mazlista vagy mert egy szorgalmas fiu akar komolyan veled lenni, aki szeret teged ugy ahogy vagy. Engedd magad szeretni. Tudom, hogy nehez! Azert szulettunk, hogy boldogok legyunk. Engedd el magad es probalj meg boldog lenni mert egy igazan jo tars olyan keves embernek adatik meg!

2008. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Futhatsz, de ne túl gyorsan, és közben néha nézz hátra, hogy követ-e :-)

Adj neki lehetőséget! Szerintem megérdemli... és te is.

2008. júl. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólóknak!!

én is voltam így!!Még nagyon fiatal vagyok de az első kapcsolatom után sokáig nem volt barátom,ugyan jelentkező lett volna de elmenekültem!aztán volt egy srác akivel elkezdtem járni mert tetszett és én is neki.Ez is csak úgy volt hogy bnőm elbeszélgetett velem hogy ennek nem lesz jó vége!És megfogadtam a tanácsát és azóta is boldog vok!!

Szal nincs mitől félni!

Ma csalódsz holnap boldogság vár!és ez igy megy tovább!!

Úgyhogy sok szerencsét kívánok neked!!

2008. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mär en is voltam ebben a "cipöben". Ne menekülj. Nem lesz jobb töle hanem csak a mäsikat bäntod meg. En igy vagtam tönkre egy 6 honapos kapcsolatot. Tudom h nem könnyü de ha kitartasz akkor sikerülni fog. Nekem is sikerült es pär nap mulva leszünk fel evesek a barätommal. Ebben a kapcsolatban is volt egy idöszakom amikor feltem h csak beleelem magam aztän meg päpä!, de nem igy lett.Csak bätran es utäna boldog leszel!!!!!:D SOK SIKERT:):D
2008. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2008. júl. 16. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
10%
Azért menekülsz a szerelem elöl mert OKOS VAGY!
2008. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!