Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindenki hirtelen betekinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki hirtelen betekintést nyerhetne a párja privát üzeneteibe, szerintetek hány kapcsolatban nem jelenne meg probléma?

Figyelt kérdés

Gondolok itt facebook üzenetekre, sms-ekre, e-mailekre.

Nem is feltétlen kell itt titkos szeretővel folytatott csevejre gondolni, de épp elég lenne az is sokszor, hogy bizonyos dolgokról ki mit ad elő a párjának és mondjuk hogy meséli ugyanazt a legjobb barátjának...stb

A ti kapcsolatotokban okozna gondot, ha a párotok hirtelen hozzáférne ezekhez a dolgokhoz? Ha igen, akkor mit találna ott?


2014. jan. 6. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Aki szereti a párját nem csalja meg.

Apró kedvesség meg pár szép szó 1-2 apró flörtöt meg nagyon félreértenek az emberek és már is megy a "jajj te nem szeretsz engem jajj tuti megcsalsz"

Nem!

Mindenkinek kell egy kis magánélet egy kis magánszféra.

2014. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezért baj ,hogy nem értékelik a nők a csúnya férfiakat.Egyetlen dolgot el lehet mondani,hogy a hűség 100% garantált.

Nincs.Még az összes élőszavas beszélgetésemet felvéve se lehetne terhelő dolgot rám kenni.

2014. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, és hozzá is férünk ha akarunk..., mivel a gépen 2 fiók van, és akkkor mindennel bejelentkezve tudunk maradni..

Telefon, tudom a kódját, ő mutatta meg, sőt szoktam neki sms-t felolvasni, felvesszük egymás hívásat is..

Van táblagépünk is, az enyém nincs kódolva, mert nem hasznalom oylan helyen, a párom amikor kódolta az első dolga volt mondani mi az, ő az asztalon hagyja mindig és túl sokan mennek el mellette, a kiváncsiskodó kollégákban nem bízik annyira, hogy úgy otthagyja...



nem szoktunk, belenézni..vagyis én nem tudok róla, amúgy sem szoktam személyes dolgokról elektronikus úton beszelgetni, vagy csak nagyon ritkán, akkor is telefonon, nem üzenetben..

2014. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

En igyekszem az egyes üzenetvaltasokbol kitörölni a kompromitalo üzeneteket es igy egy szinte teljesen artatlan csevegesnek alcazni az egeszet. Igy ettöl nem tartok annyira. Viszont akadnak kepek, amiket sajnalnek elvesziteni, de ideje eltüntetni a mobilomrol.


Ettöl függetlenül nagyon nem vagyok erre büszke es a magamnak tett ujevi fogadalmam, hogy ne hallgassak a farkam tanacsaira! Ö mocskos egy allat es semmi erzelem nincs benne!

2014. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Viszont biztos sokaknál okozna gondot...

Nálunk azért nem mert nincs mi okozzon


Másoknal pedig azért nem, mert mint a 4-es minden kompromittálőt eltüntet...


3.

2014. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A problema ott kezdodik, hogyha valakiben ezirant felmerul az igeny, marminthogy kontrollalja, ellenorizze a masikat.

Ha nincs bizalom, akkor az mar nem er semmit.


En azonnal szakitanek ha megtudnam hogy belenez barmibe amit nem neki szantam. Nem mintha lenne barmi titkolnivalom, de ez elvi kerdes.

2014. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi olyan benne, amit titkolnom kell a barátnőm elől. Sőt, gyakran ott-ottmarad egymás laptopján nyitva e-mail, facebook, linkedin, de bele se gondolok, csak becsukom. Nagyon sajnálom, aki sunyi életet él egy sekélyes párkapcsolatban, ahol ezen megy a feszkó.
2014. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mi se nézzük egymás dolgait, nem arról van szó. :)

Csak felmerült bennem a kérdés. Nálam is szakító ok lenne egyébként, ha kutakodna utánam.

Én pedig már kb egy éve tudom a jelszavát, és soha egyetlen egyszer se léptem be sehova, és nem is fogok.

Csak úgy eszembe jutott a kérdés, mert szerintem nagyon sok kapcsolat bukna ezen, szétnézve, hogy milyen dolgai vannak az embereknek titokban...

2014. jan. 6. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor örülök, hogy szingli vagyok. Nincs pasi nincs idegesség. Mert engem eddig még mindig megcsaltak. Kapaszkodjatok meg de pont az volt a legféltékenyebb akinek vaj volt a fején. Gondolom magából indult ki :D

Exem folyton ellenőrizgetett nem egyszer rajtakaptam, hogy beleolvasgat a dolgaimba a kezemből kikapta a telefont meg ilyenek. Nem talált semmit. Se bocsánatkérés se semmi. Én nem ellenőriztem soha mégis lebukott nem sokkal később, hogy van másik csaja is. Pedig én nem kutattam át se facet se telefont se emailt semmit. Amatőr :D

2014. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk van hozzáférés és betekintés is, pl. felolvassuk a másiknak a privát üzenetet, ha éppen úgy adódik, és így tovább. Mindkettőnknek van viszont néhány emlék az előző életéből, ami mással kapcsolatos, ebbe kölcsönös megegyezés alapján nem nézünk bele, de nem azért, mert védjük a másiktól a magánszféránk, hanem mert úgy gondoljuk, nem tenne jót a kapcsolatunknak. Én ezt tapasztalatból is tudom, mert egyszer véletlenül belefutottam valamibe, amit még az exének írt, és elfelejtette, hogy ott van, és sokáig elég vacak érzés volt.
2014. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!