Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen pasikra buktok? (14-18)

Figyelt kérdés
15/F

#fiú #lány #csaj #pasi #tizennyolc éves
2014. jan. 6. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

jóképű, magas, izmos, odaadó:)

16/L

2014. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
hosszú legyen neki.. öö a hajaxD
2014. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Macis, határozatlan félénk aranyos fiú :) 18L
2014. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

magas, mert én is az vagyok szóval 178 cm +

nem kell hogy jól nézzen, a lényeg hogy nagyon jó legyen a humora, értékelje az én humoromat, és ne tetsszen neki azok a csücsörítős cicanadrágos idegesítő kétszinű libák, és mindenkepp legyen valami olyan tulajdonsága ami különleges, eltér a többi fiúétól - szóval mondjuk furcsa zenét hallgat, vagy érdekes könyveket olvas.

14/L

2014. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
akiben biztos, hogy megbízhatok, őszinte, hűséges, nem kőbunkó, határozott. A sportos, kidolgozott testeket pedig imádomm;)és előny, ha zenél.
2014. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
aki nem az a bunkos tipus...kellokep inteligens, es itt nem egy ketlabon jaro lexikonra gondolok...legyen vicces, kedves, es meg tudjon erteni, akkor is, ha kiborulok, mert azt sok srac nem nagyon tudja kibirni... (: kar hogy meg nem talalt ram ez a srac :/ 15/L
2014. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Muvelt, okos, intellektualis, legyen olyan borzalmas humora, mint nekem, szeressen nagyon es ezt vallalja:) Ja es elony ha barmilyen formaban muvesz.

Kulsoleg legyen magas, olyan 180-210cm, ne tul kisportolt, de ne is kover, ne is sovany...szoval olyan atlagos alkat, pocakkal.:D

Ne legyen divatmajom, legyen egyedi, haja szeme mindegy, szakall/borosta nagyon tetszik:)


De igazabol ezek csak iranyok, nagyon kulombozo emberek tetszenek meg legtobbszor.


Ja es legyen idosebb, olyan 17-24

15L

2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó te mit érzel az álomvilágodból 15 évesen? :DDD 210cm?
2014. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom ti hogy vagytok vele,de én a FÉRFIAKRA bukom.. 20/N
2014. jan. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
6.kérdező te melyik városba laksz? :DD
2014. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!