Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz ajándékot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz ajándékot a barátom?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja vagyunk együtt. Mikulásra egy bögrét és ehy csokit adott míg én egy jól megrakott nagy méretű ajándéktasakot vittem. Karácsonykor már jóval többet kaptam. Nem is szólhatok semmit rá. Egy suliba járunk. Még egyszer aem hozott nekem valami kis apróságot. A "fordulónkra" is én vittem neki csokit. Amikor jön hozzánk sosem hoz egy szál virágot vagy egy tábla csokit. Ez nagyon rosszul esik. Egyébként magyon szeret és én is szeretem,de az elehén nem kén lenyűgözni engem? :) am. nem egy szegény fiúról van szó. Több tízezres játékokat vesz magának hetente. Sok pénzük van (luxusautó, 3ház stb.) Az én szüleim nincsenek eleresztve anyagilag és ő ezt tudja jól. Már anya is kérdezte (nagyon szereti a barátomat),hogy nem kaptál mág tőle semmit? nagyon bunkó vagyok? :( 16l 16f

2014. jan. 8. 18:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, csak telorol vagyok
2014. jan. 8. 18:37
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert a hónapos forduló egy hülyeség. Az éves forduló az oké, de a havi... Szerintem értelmetlen. Aztán meg FB-re írják ki, hogy "Jaj már 1 hónapja vagyunk együtt husom :$$$$$$$ Szejetjek :$$$$"
2014. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja eléggé bunkó vagy. Nincs gond az önértékeléseddel:D
2014. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jujj de buta vagy :)

Sebaj majd kinövöd remélhetőleg.

De még csak 16 éves! Miből telne neki? Állandóan anyucitól kérjen?

A havi forduló meg egy baromság.

2014. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 PearlDiver ***** válasza:
Nem vagy bunkó, csak neki nem az ajándékozás a szeretetnyelve, neked meg nyilván az. Arra figyelj inkább, más módokon hogy fejezi ki azt hogy szeret, és kis idő után valahogy tapintatosan értesd meg vele, hogy te attól érzed, ha ajándékoz is. Valószínűleg fogalma sincs róla, hogy te erről mit gondolsz :)
2014. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet azèrt nem ad nagyot mert attol fél hogy nem tudod viszonozni igy rosszul fogod érezni magad vagy csak nem akarja hogy a pènzéért szeresd
2014. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az miért nem elég, hogy veled van? Tipikus...
2014. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én se kapok többet nyugi... de nem is várom el. Miért kéne ajándékkal elhalmoznia?! Én egy rózsát kaptam eddig, meg ékszereket karácsonyra és ennyi.(több mint 4hónapja vagyunk együtt) de nem abból áll egy kapcsolat, hogy ő folyton csak ad... ha szereted neked elég az is, hogy viszont szeret. De úgy látszik ez így rátok nem igaz. És még anyukád támogatja a hülye gondolataidat gratulálok...
2014. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy nem az övé de tele van pénzzel. Mikor elmentünk valahova 40 000ft-ért vett magának psp játékokat. A suliban is mindig van nála min. 10 000. És hazafelé beugorhatna a boltba venni egy tábla csokit vagy nem tudom. Lehet,hogy fogalma sincs,hogy én mennyire örülnük pl. egy szép virágnak/csokornak..
2014. jan. 8. 18:44
 10/17 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igazad van, de nem csak az ajándékot kell nézni, inkább azt, hogy mennyire szeret téged! Amúgy megértelek téged is, ha lenne barátnőm, én (ha nem is mindíg) legtöbbször egy szál vörös rózsát (vagy ami a kedvenc virága csokorban) vinnék neki, amikor találkozunk.
2014. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!