Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretök milyen idö közönként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretök milyen idö közönként találkoznak? És akkor mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
na szerinted?
2014. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt nem tudnád magadtól eldönteni, megbeszélve azzal akivel félredugsz? falra mászok z idióta szeretős kérdéseidtől, ha mindennap te kérdezed meg
2014. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
neten keresztül dugnak
2014. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a távolság miatt olyan havonta vagy 1,5 havonta találkozunk! Na vajon mit csinálunk szerinted? Szeretkezünk! Hogy hogyan? Csók, ölelés, simogatás, becézgetés, orál, miszionárus és kutya póz, hasán fekszik én meg hátulról sexelem, anál sex, elölről hátulról szeretkezünk ahogy nekünk jól esik, közbe pihenünk pl cigizünk, iszunk, össze bújunk, beszélgetünk stb!


Remélem most kiverted mert elképzelted a dolgokat. Amúgy iszonyat hülye a kérdésed, hogy mit csinálunk?! Az oké, hogy megkérdezed akik szeretők, hogy és milyen sürün tudnak találkozni. Gondolom akik közel vannak egymáshoz azok lehet heti 2x is tudnak vagy többször.


Szeretőm férjnél van és van gyerekük is 31N én 25F. Volt arról szó, hogy válni fog miattam, de most nyugalom kell neki. Amúgy szerelmesek lettünk egymásba.

2014. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3-4 hetente csupán....tévé,szex,evés,ivás,fürdés lakáson
2014. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb hetente, de ha épp úgy alakul, akkor gyakrabban is. Mármint ez az a fajta találkozás, amikor szex is van.

Egyébként minden nap, mivel csoporttársam, néha találkozunk azért is suliban, hogy együtt tanuljunk, vagy közösen ebédelünk, vagy hazakísér, ilyesmi.

2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente igyekszünk találkozni,de volt már olyan,hogy két hét is eltelt míg tudtunk találkozni,mert vagy neki vagy nekem közbe jöttek dolgok,de az általános,hogy hetente.Hogy mit csinálunk? Nyilván a legtöbbször van szex,bár olyan is előfordult már,hogy nem volt. Egyébként beszélgetünk közben cigizünk,ha mondjuk pont úgy alakul eszünk valamit ilyesmi.
2014. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!