Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két év után megváltozott. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jonathan90 kérdése:

Két év után megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, keveset találkozunk. Az első évben ahogy a nagykönyvben megvan írva minden szép és jó volt. Utána kezdődtek kisebb-nagyobb viták. A párom nagyon féltékeny, alaptalanul, soha nem csaltam meg. Az utóbbi pár hónapban semmi nem tetszik neki, amit teszek, mindig problémázik, nem találjuk meg az összhangot. Mostanra odáig jutottam, hogy feltevődik a kérdés hogy akarom-e én őt. Tisztában van a problémával, állítása szerint megváltozik, nem akar elveszteni. Nem tudom mit lépjek, elhidegült a kapcsolatunk.
2014. jan. 9. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélgess el vele először. kérdezd meg, neki hogyan esne, ha te folyton féltékenykednél, vádaskodnál stb...a kisebb viták természetesek. lehet önmagával van gondja, nincs önbizalma és ezért nem jó neki semmi. ha még szereted, beszélgess el vele ezekről.
2014. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltam helyretenni benne ezeket a dolgokat, de nem változik semmi. Többnyire sértődéssel, vagy sírással zárja le a témát félve, hogy én szakítok vele. Ha nem tudjuk megbeszélni, sajnos kénytelen leszek, így nemlehet leélni egy életet.
2014. jan. 9. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ide vezet minden távkapcsolat.Mert mikor éppen kéne,nincs hova odabújni. Marad a vita,az igazolgatás, a féltékenykedés.
2014. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megunta az egészet. Mennyi kilométerről van szó?
2014. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Paulik Áron ***** válasza:

"Nem akarlak elveszíteni, meg fogok változni, minden olyan lesz mint rég, igyekszem, tudod hogy szeretlek"


Na ez az a duma ami már rég rossz, ugyanis az a szomorú helyzet, hogy NEM FOG megváltozni. A legtöbb ember erre nem képes, akár tetszik, akár nem... változni csak úgy lehet, ha belül eldönti, amihez legtöbbször igen szélsőséges események kellenek. Csak úgy, ígérgetve tücsköt-bogarat, nem megy.


Egy párkapcsolatnak nem arról kéne szólnia, hogy egymás életét próbáljuk összefoltozni, hanem hogy boldoggá tesszük egymást. Ha nem tudjátok boldoggá tenni egymást, mi értelme van?

Ja, hogy kell valaki, aki ott van, ha nagy a baj, vagy ha szex kell. Hát, te tudod, de én személy szerint azért vagyok együtt a barátnőmmel, mert szeretném boldoggá tenni, ugyanis én akkor vagyok a legboldogabb, ha őt is annak látom.

2014. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nemsok, 120km, heti rendszerességgel találkozunk. A megváltozok szöveg, meg az ígérgetések a gyakrlatban sem valósultak meg ezidáig. Énis azért vagyok kapcsolatban mert vágyom a szeretetre, és viszontszeretek. De így nemsok értelmét látom a továbbiaknak, viszont rosszul esne ha összetörném a szívét. Álláspontom szerint egy összeköltözés döntené el véglegesen, hogy a mindennapokban hogyan toleráljuk egymást.
2014. jan. 9. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 120 az azért sok. 15-20 a nem sok, vagy a szomszéd utca.
2014. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!