Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az milyen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen, hogy a pasid nem mondja, hogy unalmas a kapcsolata veled de a barátjának igen. Mit csináljak, hogy ne legyen neki unalmas?

Figyelt kérdés
Unalmas kapcsolat??
2014. jan. 10. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te meg ezek után akarod azt a fiút???? :O
2014. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hümm hát izé hozé, találj ki valami érdekfeszítőt.
2014. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajna szeretem :(
2014. jan. 10. 14:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Már bedobok mindent...szexi cuccos stb..vacsi..de lehet jól meg kellene pofoznom ,fogalmam nincs mit csináljak!
2014. jan. 10. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán honnan tudod, hogy mondta a barátjának? Biztos, hogy ezt mondta? Rákérdeztél tőle? Mert akkor meg kell ezt beszélni, hogy mi az, amit hiányol a kapcsolatotokból, hogy lehetne rajta javítani, meg azt is, hogy miért nem lehetett ezt veled megbeszélni.
2014. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
100%,hogy ezt mondta neki.. :(
2014. jan. 10. 14:21
 7/11 PearlDiver ***** válasza:

Ha Te mindent megteszel, akkor lehet hogy szimplán nem passzoltok össze, nem a te hibád... még az övé inkább, ha túl magasak az elvárásai.

Kérdezz rá a barátodnál, mivel szeretné, ha feldobnátok az unalmat, ha együttműködő akkor kitaláltok valamit, ha emg nem, akkor most rakjad ki, mert az jobban fog fájni, ha később ő teszi meg.

Ja, és nem ciki, ha kiderül hogy visszahallottad, amit a barátjának mondott, mert azt mutatja hogy te foglalkozol a kapcsolattal, ha kicsit is értelmes akkor ezt belátja.

2014. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy ha én rákérdezek van-e valami amit szeretne a válasz semmit..szóval nem igazán mondja ki mi az ami hiányzik..nem ilyen volt vagy lehet csak én láttam másnak..de nagyon rossz úgy élnem a napokat ,hogy kedves legyek és ne vegye észre rajtam,hogy tudom mit gondol a kapcsolatunkról :( helyre szeretném hozni úgy ,hogy ne is tudja én mindenről tudok ..
2014. jan. 10. 15:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Abban sem vagyok biztos ,hogy mindent megteszek..mert akkor nem lennék neki unalmas..
2014. jan. 10. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont annak lettem unalmas akiért hű de mindent megtettem.

Akiért meg nem, hanem hagyom, hogy ő tegyen meg mindent és kepesszen kicsit, annak nem unalmas a kapcsolatunk.

Elhiszem, hogy unalmas tud lenni neki ha mindig minden szép és jó, ki van nyalva a feneke, stb... Ez még nőként is unalmasan hangzik. Tényleg nem bántani akarlak, én is ilyen voltam. Ám ezen a ponton már tényleg csak a nyílt kommunikáció segítene. Nem szégyen ha meg akarod oldani a problémát, csak hogy ez a kapcsolat kettőtökről szól, nem csak rólad vagy róla. Nem csak te felelsz érte, hanem ő is. Egyedül nem tudod a hátadon vinni az egészet, ezt felejtsd el.

2014. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!