Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én spilázom túl?

Figyelt kérdés

A párommal sokat veszekszünk azon hogy féltékeny vagyok...az vagyok mert okot adott rá, többször is...

Pl hogy 16 éves kis...-ra rákeres facebookon, vagy a sajátjáról vagy az enyémről. Érzem hogy nem normális hogy ezen kiakadok, de már egyszer már elhagyott nem akarom többször ekveszíteni.

(21/F 18/L) normális válaszokat kérek.


2014. jan. 10. 14:38
 1/6 Zakathol ***** válasza:
100%

Pont így fogod elveszíteni újra. Nyilván meg kell találni a nyálcsorgatás és a barátnő közötti megfelelő egyensúlyt, de egy bizonyos határig teljesen természetes, hogy másokat is megnéz - sőt az is, hogy te is.


Az előző kapcsolatom 8 év után nagyrészt az ilyen féltékenységi vitáknak köszönhetően is ment tönkre, viszont a mostani barátnőmmel értelmesen meg tudtuk beszélni a dolgokat. Ő is megnézi a jóképű/testű srácokat, én is a nőket, esténként meg egy jót szeretkezünk egymással. :)

2014. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) kicsit megnyugodtam, csak azért szarul esik,mert mellette hazudik is hogy ő nem nézte meg, meg hogy én képzekem csak be...miért kell letagadnia? :( igazábol csak ez a szar, hogy letagadja :/
2014. jan. 10. 14:46
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Azért tagadja le, mert tudja, hogy utána jön a veszekedés. Te meg azért veszekedsz vele mert letagadja... ördögi kör, amit csak egyszer kell feloldani egy higgadt beszélgetéssel.
2014. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:

Előlegezd meg neki a bizalmat! Nagyon jól esik, ha a barátnőm megbízik bennem, sokkal inkább férfinek érzem magam tőle. Ha rákeresgél másokra, az nem hűtlenség, főleg ha közben téged boldoggá tesz.

A beteges féltékenység csak arra jó, hogy önmagát beteljesítő jóslattá váljon - ha megunja a zsörtölődésedet, lehet hogy csakazértis megcsal majd.

2014. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én próbáltam már és akkor jön az hogy fintorog meg pofákat vág hogy megint kioktatom, holott csak azt mondom el neki hogy nekem mi esik rosszul. Ezután 3 napig tök jó minden utána megint mintha semmit nem mondtam volna :(
2014. jan. 10. 14:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Hàt azt meg nem szeretném :(
2014. jan. 10. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!