Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogyan lett párotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan lett párotok? Szépségből érdeklődtetek? Vagy mert szeretitek egymást, éés úgy érzitek, egymáshoz illetek.

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
képzeld el, én elöbb megismertem!
2014. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először külső ugye:) beszélgettünk egy picit, aztán belső is. 100%összhang:3
2014. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Spontán... soha nem úgy indult egy kapcsolatom se, hogy kapcsolat lesz belőle. Csak ismerkedtem, barátokat gyűjtöttem.


Én nem tudok beleszeretni csak úgy emberekbe. Akkor sem ha nagyon szép. Nekem kell valami ami megfog benne. A határozottsága, az intelligenciája, a bohóckodása, az akaratereje, a gondolkodás... kell valami rendkívüli a személyiségében ami megfog és tudom, érzem, hogy egy gyöngyszemet találtam.


Sokra megyek a külsővel, ha nincsenek önálló gondolatai!

Nincs egyénisége!

2014. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szombathelyi. Ilyen Nő nincs.

Én inkább a belsőt preferálom, az kopenzál minden apró hiányosságot.

2014. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 24 éves voltam, ő (2 hónappal később lett) 21 amikor megismerkedtünk.

Ismerkedtünk 18 napig, ezalatt kialakult a kölcsönös szimpátia.

Majd találkoztunk. Nyugtáztuk hogy külsőleg is bejövünk egymásnak.

Az első randi óta együtt vagyunk. Az ismerkedéstől kezdve tökéletes az összhang köztünk.


1 hónap után megkérte a kezemet.

1 év után összeköltöztünk

fél évvel később összeházasodtunk. Ekkor én 25 éves voltam , ő 22.


Azóta is imádjuk, szeretjük egymást, és boldogok vagyunk.:)


27/N

2014. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismertem már egy éve, a stílusa vonzott, de volt barátom. Aztán miután a barátom szakított velem, ő megkeresett és randira hívott. Naná, hogy igent mondtam. Aztán idővel egymásba szerettünk, sokat szexeltünk és nagyon jó volt az is, úgyhogy járni kezdtünk és összeköltöztünk. Az összeköltözés kicsit próbadolog, mivel mindketten házasságban, családban gondolkozunk a másikkal, így most "kipróbáljuk" és ha bejön, akkor mehetünk tovább. Eddig bejött :)
2014. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!