Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van a barátnőm aki cigizik és lebukott az anyánál ezért azt mondta neki az anya hogy ha még egyszer cigit talál nála eltiltja tőlem hogy így büntesse meg. A barátnőm elmondta nekem ezt is az anyának adtam igazat mert én se cigizek és azt akarom hogy ő se. Teltek a hónapok azóta nem is gyújtott rá. Ahogy elkezdődött a suli megint Hétfőn reggel megéreztem rajta a cigi szakot és az elején tagadta de aztán beismerte és azt mondta ez lesz az utolsó. Azóta mintha többször is mintha éreztem volna rajta de a buszmegállóban többen is cigiznek nem lehettem benne biztos. Most ment a busszal ....-ra és le mentem elé úgy hogy ő nem számított rám, láttam hogy cigizik és elsírta magát azzal hogy azért gyújtott rá mert ideges és hogy ne haragudjak rá.... szóval ezek szerint hazudott nekem. Szeretem ezt a lányt meg minden de én úgy tudom hogy egy kapcsolat úgy érdemes hogy ha mind két fél megbízik egymásban és nem hazudnak egymásnak de lehet hogy én vagyok hülye. Szerintetek mit kellene csinálnom ? , ez volt az első alkalom mikor hazudott nekem.

Én 17 éves vagyok ő pedig Áprilisban lesz 18 éves



2014. jan. 11. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs kétszer írtam hogy "mintha"
2014. jan. 11. 10:30
 2/8 anonim ***** válasza:

El kell fogadnod, h cigizik...

Nem fog leszokni...

Ha igazán szereted el tudod fogadni...

Nem tudok más tippet adni...

2014. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor elfogadod úgy is, hogy cigizik, de megmondod neki, hogy nem vagy hajlandó hazudni ez miatt, viszont nem árulod be az anyjának. Viszont csak akkor mondhatja el neked a dolgokat, ha tudja, hogy megbízhat benned, és mellette állsz.
2014. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Légy a társa végre. 1. Fogadd el, hogy időnként rágyújt, és elötted ne kelljen már titkolóznia a saját barátnődnek.

2. Légy a társa, és mellette légy, ne az anyja mellett.

Akár egyetértesz vele, akár nem, ő néha cigizik, mellette kell kiállnod, az anyja ellenében is!


mondom másképp: kutya kötelességed mellette állni, őt védeni, érte kiállni, mert vele jársz, nem az anyjával!

2014. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom beárulni az anyának mert akkor biztos hogy eltiltaná tőlem büntetés képen amit meg is értek. Mikor össze jöttük akkor cigizett előttem nem zavart csak amióta ezt mondta az anya azóta nem szeretném ha cigizne mert így gyakorlatilag a kapcsolatunkat veszélyeztetné. Nem egy suliba járunk csak egy városban tanulunk és ha eltiltaná akkor gyakorlatilag alig lennénk együtt. Szünetekben szoktunk együtt lenni többet.
2014. jan. 11. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:

17 évesen miért nem tudsz fogalmazni? Alig lehet kibogarászni, hogy mit szeretnél... Meg eleve azt sem értem, miért hívod "anyának" más anyját.


Egyébként meg a barátnőd egy szuverén, önálló ember, azt csinál, amit szeretne. Te nem tilthatod meg neki a dohányzást - és ahogy a mellékelt ábra is mutatja, nem tud vagy nem is igazán akar leszokni. Ezt te vagy elfogadod, vagy nem, ez a te döntésed, de semmiképpen sem változtathatod őt meg. Én olyan vagyok, hogy számomra a dohányzás kizáró ok, én nem járnék olyannal, aki cigizik, zavar. De mindannyian mások vagyunk.

2014. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer rászoksz szinte lehetetlen leszokni. Az én családomba szinte mindenki cigizik úgyhogy tudom. Én speciel nem bagózok. Ha szereted akkor ne kényszerítsd mert csak mégjobban ideges lesz amitől cigizni fog és bűntudata lesz amitől megint csak cigizni fog...
2014. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*és attól
2014. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!