Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim kb 2 naponta 2 dobozos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim kb 2 naponta 2 dobozos sört megiszik, és szerintem picit meg is látszik rajta! Ez nem cinkes kicsit?

Figyelt kérdés
Ráadásul undorítónak érzem, ha sörszagú a szája. Tök sokszor vitázunk emiatt. Engem zavar nagyon, szerinte viszont semmi rossz nincs ebben. Mindegy, hogy hétköznap vagy hétvége, ha meló után sörözik, akkor az az indok, hogy megérdemli. Ha nem csinálunk semmit, itthon vagyunk akkor meg azért iszik, mert miért ne? A haveri összeröffenésekről meg nem is beszélve, ott simán 7-8 üveg egy este alatt, utálom ilyenkor!!
2014. jan. 11. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél az én csajom, évente 1x iszom
2014. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én boros vagyok, rosé!

Néha pálinka!

A sörszagú ember gáz, a szénsav idővel potencia romboló is, stb., stb., ... Hagyd a p*csába!

2014. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az exemről van szó??
2014. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!