Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen meg tud-e változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen meg tud-e változni valaki a szerelme kedvéért, vagy hagyjam a fenébe az egészet?

Figyelt kérdés
A barátom egyre jobban elvadul, ezalatt értek agressziót, enyhe devianciát, ízlésváltozást (tetkó, öltözködés), és ez mind a környezete miatt van. Szinte elcigányosodik. Van rá esélyem, hogy ezt megállítsam, vagy lemondjak az egészről? 2 éve vagyunk együtt, kb.3 hónapja tart ez az állapot. Többször próbáltam beszélni vele, meghallgatott, de mintha a falnak mondtam volna. Egyébként van benne valami nagyon kevés roma gén, lehet hogy most jön ki rajta? Komoly válaszokat kérek, mert nekem ez óriási probléma, én tényleg szeretem őt!!! Ti mit tennétek? 25L
2014. jan. 12. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele a dolgaiba vagy járjatok külön utakon...
2014. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel nemhogy javulna, hanem rosszabbodna a helyzet, ha eddig is már mondtad neki és mégsem történt semmi változás.
2014. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős a srác. Azért, mert előbb-utóbb az az agresszió ellened fog irányulni.
2014. jan. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinetm eddig volt átváltozva, aztán lassan visszaalakul olyanná, amilyen.

Nem genetika - szerintem, de hát az eredmény lesújtó...

nak indul.

2014. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen korban meg tud változni valaki, ha akar. Nem a szerelme kedvéért, vagy ezért-azért, hanem maga miatt. A te barátod ezt nem akarja, szóval ha már elmondtad neki, hogy mi zavar, ő meg nem hajlandó változtatni, akkor lépj, mert csak rosszabb lesz.
2014. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem csak genetika, de az is. Plusz környezet.
2014. jan. 12. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!