Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom utálja hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom utálja hogy folyton megsértődök amikor elvileg viccből szól be de olyanokat hogy az már fáj. Mindig más kapcsolatban élő ismerősöket hozz fel hogy ők sose sértődnek be semmin. Szerintettek velem van a baj?

Figyelt kérdés

Olyanokat szól be hogy kocag@ci,k@rva,stb.

Elvileg csak viccből de fáj.


2014. jan. 12. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én incselkedésnek veszem :) 17/L jófejség.
2014. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy fáj. Nagyon rossz humora van a barátodnak.
2014. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolod hogy ez humor? Szerintem inkább terror.
2014. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is haspnló probléma van, soksuor mond bántó dolgokat és más lányokról dumál meg kérdezget.. nem tudom hogy csak én vagyok e érzékeny, vagy ő bunkó. Mindig én vagyok a hülye mert 'durcizok' . Pedig tényleg bántó tud lenni, és ha szóloknérte,normálisan akkor csak folytatja vagy kiparodizál hogy mit és hogyan mondok :/ nem értem..
2014. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még olyanról nem hallottam, hogy valaki viccből leku*rvázza a barátnőjét. Más kapcsolatban élő ismerősöket pedig ne hozzon fel mert nem mindenki egyforma.
2014. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy haverom volt pont ilyen. De sikerült vele megértetni, hogy ez csak számára vicces. Lehet várni, hogy észreveszi magát egy idő után de ha van akár egy ember is aki röhög rajta akkor ez talán sose következik be. Márpedig mindig lesz egy retardált akinek bejön a közönséges és trágár vicc mások vagy akár saját kontójára.

Le kell ülni vele beszélni, hogy legyen szives kicsit konszolidáltabb és szalonképesebb, személytelenebb vicceket találjon ki.

2014. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!