Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ducibb / teltek lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb / teltek lányok! Ti nem féltetek levetkőzni eleinte a párotok előtt? Normális, hogy én ennyire szégyenlős vagyok?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk még le, azzal várni szeretnénk, viszont mikor ott alszok szokta a mellemet csókolgatni, simogatni, benyúl a pólóm alá stb... Én nagyon szégyenlős vagyok, csak sötétbe szoktam engedni neki és félek, hogy mikor alkalom kerül a szexre ez csak rosszabb lesz. Veletek már volt ilyen? Kérlek rendes válaszokat!
2014. jan. 13. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ide figyelj, ha egyszer Vele Vagy, az azt jelenti, hogy elfogad a fejed tetejétől a lábujjadig. Tetszel neki. Felfogtad? Nem kell szégyenlősködni, mert a mai trend ropi-testalkatot nyomatja orrba-szájba.
2014. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi számára a kisebb testi hibák sokkal inkább tolerálhatók, mint az, ha a nő az ágyban gátlásos, visszafogott, stb. A férfiak vizuálisak, a maximális élvezethez kell a látvány is (amúgy is szex közben félvakok, csak a lényeget látják). :)

Ennek alapján mérlegelj!

2014. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok duci, pár kiló plusz van rajtam, viszont irtó szégyenlős vagyok/voltam. szóval tudom milyen :D

szerintem mond el a barátodnak, hogy nagyon szégyenlős vagy.. ha szeret, meg fog nyugtatni és el fogja mondani, hogy úgy szeret téged ahogy vagy és nincs okod.. :) aztán fokozatosan elmúlik majd. főleg ha majd szexeltek és megkívánod... na akkor nem fogsz azon agyalni, hogy levetkőzz-e :)

20N

2014. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Testsuly, magasság, mellméret, stb teljesen független a szégyenlösségtöl.
2014. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen hihetetlen, a testalkat ruhán keresztül is látszik, illetve sötétben tapintás útján is érzékelhető. Tehát már tudja milyen vagy, és így szeret. Úgyhogy nyugodtan vetkőzz le előtte. No para.
2014. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha jól sejtem egy picit telt lehetsz de te mindjárt ducinak látod magad. :)

Másrészt meg, azért van veled, mert te tetszel neki, téged szeret. Nem kell szégyenlősködnöd.

És ha hiszed ha nem egy telt lány pontosan ugyanolyan izgató, mint egy sportos alkatú vagy modell testű lány.

Mert nem az számít hogy milyen vékony vagy feszes a comobja, hanem szex vagy nem? Kisugárzás. Nekem volt egy igen duci, mit szépítsük kövér csajom. És bizony rendszeresen állt tőle ha nála voltam. Jó ő meg elég nimfomán volt és szinte bármikor bárhol bármennyit. :D De értsd a lényeget. A külső már nem számít nálatok. ezen a hülyeségen régen túl vagytok. Veled van, téged akar, és ha nem lennél izgató számára nem próbálkozna a pólód alatt! :)

2014. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több okom is van szégyenlősnek lenni, például hogy még viszonylag fiatal vagyok és a mellem nem túlzottan nagy, bár ezen még nem aggódok mert nőni / formásodni fog még, csak a barátom ex nőit elnézve kicsit elszállt az önbizalmam mert mind szép karcsú leányzó volt... a párom viszont szépnek tart, érezteti is velem sokszor de kicsit akkoris tartok attól, hogy levetkőzzek előtte. De majd beszélek vele erről. Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!