Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek a BárkitMegk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a BárkitMegkaphatSráchoz?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot egy buliban, kétszer buliztunk együtt, vad tánc, csók, aludtam is nála, de nem hagytam semmilyen szexuális kapcsolatot. :)

Szeretném jobban megismerni, és szivesen össze is jönnék vele, de..

1. Tipikus az a fajta srác, aki bárkit megkaphat, aki hetente mással szexel.

2. Nem tartom magam annyira jó csajnak, hogy pont velem "állapodjon meg".

Mit tegyek??

én: 18/L ő: 21/F


2009. dec. 1. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha rám hallgatsz,messzire elkerülöd, és keresel magadnak egy normális srácot, aki nem csak kihasznál, hanem mindent megad Neked.
2009. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Első válaszolónak teljesen igaza van!!!! De mégse fog rád hallgatni. Mert miért is ... Nem is értem a lányoknak miért jó az hogy lenézik, semmibe veszik őket, amikor meg valaki szeretné őket, "mindent megad" nekik, azt a fiút meg hülyébe se veszik.
2009. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kihívás! Szerintem ne közeledj?Légy kívánatos,(ne közönséges)de megkaphatatlan!A fiúk szeretnek hódítani,ha simán bárkit megkap,az nem csigázza fel.Nem a szépség az egyetlen!Nézz meg egy Mónika showt!Milyen nők élnek szerelmi sokszöget!VISZONT!!! Ne tervezz hosszútávra,MEGVÁLTOZNI NEM FOG!!!Legalábbis még!!Én le se feküdnék vele!!A tudat hogy meglehetne sok önbizalmat ad!Tartogasd magad egy rendes srácnak.
2009. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az tetszik benne, hogy semmibe vesz, épp az ellenkezőjét szeretném elérni, csak nem tudom, hogyan…
2009. dec. 1. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves 17:31-es!Nem szeretjük ha csúnyán bánnak velünk, de ha teljesen alárendeled magad az egy idő után idegesítő és azt vonja magával hogy kihasználnak.Szeretünk felnézni a párunkra!Ez nem azt jelenti,hogy a szemetek jönnek be!Legalábbis nekem.
2009. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a nők szeretik a kihívásokar... és ezért vonzódnak az ilyen tapasztalt srácokhoz.. azonban majdnem 100% h nem fogja veled lekötni magát, inkább csak szexelni akar.. dönts el megéri e.
2009. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vedd semmibe te!

Mindig húzd el előtte a mézesmadzagot, de aztán csinálj úgy, mintha nem érdekelne.

Ez az esetek 90%ában bejön, a maradék 10% kockázatot meg vállalni kell.

2009. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kéresd magad, tégy úgy, mintha nem érdekelne. Az ilyen faszik futnak a "megkaphatatlan" és titokzatos csajok után.
2009. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen pasikat nem pont hogy nem érdeklik az ilyen lányok, mert inkább keresnek mást, ha már bárkit megkaphatnak??
2009. dec. 2. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bárkit megkapsz abban mi az izgi? Bezzeg az elérhetetlen! Te sem a megkaphatóra vágysz!
2009. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!