Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, hogy ha zaklatna szóban a volt barátotok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú,de nagyon szépen köszönöm annak aki szán rám egy kis időt!


17 éves lány vagyok(amikor jártunk akkor még 16 voltam),az exem viszont 15 éves.Kábé 1 hétig jártunk,majd szakított velem.Aztán ő elkezdett keresni...Megbeszéltük,hogy találkozunk másnap,de nem jött el..Az volt az indoka,hogy egy másik lánnyal van aki sokkal jobb mint én...Kiakadtam,letiltottam mindenhonnan...

Pár hét múlva újra kapcsolatba próbált velem lépni,de csak összevesztünk.Az iskolában úgy nyilvánult meg a zaklatása,hogy egy eléggé csúnya szóval illetett.Mostanára annyira elfajult a dolog,hogy állandóan amikor meglát az iskolában(gimnázium),akkor mondja ezt a szót hangosan mindenki előtt.Ha éppen nem csúfol,akkor meg szarkasztikusan viselkedik velem szemben.

Próbáltam azt csinálni,hogy nem foglalkozok vele.Volt ,hogy visszaszóltam,de beláttam,hogy ez esélytelen mert nem adja fel.Szerintetek mit csináljak?Ha szólnék az osztályfőnökömnek akkor az nagyon "gáz" lenne 8a koromból kifolyólag)vagy próbáljam figyelmen kívül hagyni?Esetleg próbáljak meg,beszélni vele és ha nem lehet,csak akkor szóljak a tanáromnak?

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm aannak aki segít nekem!


2014. jan. 14. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Elküldeném
2014. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd levegőnek, bár tudom, hogy nehéz, ha folyamatosan beszólogat, de még rosszabb lesz neki... aztán hátha megunja.


Egyébként mit akartál egy ilyen hülye kis pisistől?

2014. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
teljesen ignoráld, ha ez nem segít, szólj szülőknek/tanároknak.
2014. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszotokat! :)

1.:Már próbáltam elküldeni,de ez lett az eredménye..

2.Már tavaly óta ezt csinálja.Nem hinném,hogy meg fogja unni..(pedig jó lenne) :/ .Hogy miért kezdtem ki vele?Kíváncsiságból és egy kis tapasztalatszerzésből,ugyanis ő volt az első barátom.

2014. jan. 14. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy hét "járás"...jó ég, először is igyál egy (Te inkább egy alma-)fröccsöt. Utána rájössz, hogy mész még 23 koncertre az idén, ahol kb. 300 srácot fogsz látni. Kb. hasonló színvonallal, de már a nagy számok is feledtetik veled a történteket azalatt, amíg következetesen felül emelkedsz a dolgon és - ahogy fent helyesen írták - levegőnek tekinted az illetőt. Amint találsz magadnak mást, le fog kopni a srác, te meg észre sem fogod venni, hogy ott van-e egyáltalán. (Az almafröccsről ne feledkezz meg!)
2014. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ehh, ilyen iskolai "zaklatóim" nekem is voltak. Bár én csúnya voltam, és emiatt voltam közröhej tárgya. Ez csak tévhit, ezek annyira primitívek, hogy ha érettségiig ezt csinálják, akkor se unják meg.


Két dolgot tehetsz:

1. Mindent leszarsz, mert ha ők nem is, de a környezeted meg fogja unni, és nem fog velük törődni, akármit is mondanak.

2. Megvered őket, de úgy istenesen.


Nekem a kettes bejött. Nem erőszakra akarlak buzdítani, de a hülyékkel semmit nem tudsz kezdeni, mert túl hülyék ahhoz ,hogy megunják a kisded játékaikat, és az értelmes ember ezt nem hiszi el.


22L

2014. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!:)
2014. jan. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!