Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha neki elég lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha neki elég lesz a hétből egy nap?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, nem tudunk sokat találkozni, egy jó ideje úgy van, hogy egy hétvége nála, egy nálam. Most viszont jön egyik haverja (aki máshol lakik, ritkábban jár arra ahol ő lé) és pénteken vele akar bulizni, szombaton este dolgozom. Normális ez? Szóval nem rendszeres, csak tényleg nem vagyunk együtt sokat, és kicsit bánt, hogy most egy nap lesz (együtt alvás nélkül ráadásul). Hogy tudnám ezt normálisan kezelni? Ti mit lépnétek? Mit gondolnátok?
2009. dec. 1. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog. Ti ritkán találkoztok, ők még ritkábban. Egyszerűen értsd meg őt.
2009. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mért nem lehet áttenni a bulit jövőhétre?Hát nemtudom.Én is egy héten egyszer találkozok a párommal és tuti hogy ki lennék akadva hogyha inkább a haverjával menne bulizni minthogy velem legyen.
2009. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

jövő héten is dolgozom szombaton és a srác most jön.

az a baj, hogy ilyenkor mindig úgy érzem hogy nem is szeret, inkább velük van mint velem, hiánya próbálom megértetni magammal, hogy barátok és néha velük is kell (kb két havonta van ilyen egyszer vagy ritkábban). csak szar. :( és szarul érzem magam.

2009. dec. 1. 20:12
 4/11 Andrewka ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz önző.

ilyen gyakorisággal ki lehet bírni. Neki is vannak barátai. Ha elszakítod tőlük akkor csak otthon fog ülni amikor te nem érsz rá és előbb utóbb titokban fog emberekkel ismerkedni (nem feltétlenül megcsalás)

2009. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de miért akadtok ki? nekem a párommal volt olyan időszakunk hogy hetekig nem találkoztunk, és én is megértettem ha egy régi ismerőssel akart találkozni. szerelem ide vagy oda, nélkülünk is van életük, ahogy nekünk is van nélkülük. Emiatt ne aggódjatok attól még ugyanúgy szeret titeket, mert egyszer egy régi barátot választ helyettetek.
2009. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen igen és nem akarok önző lenni, csak én érzem magam szarul. ez a baj. :(
2009. dec. 1. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Marha nehéz ezt eleinte kezelni. Én is így voltam ezzel a kapcsolatom elején. Aztán megbékéltem vele, mert persze rossz, ha nincs velem, de nem láncolhatom magamhoz. Mi úgy oldottuk meg ezeket a helyzeteket, hogy felhívtuk egymást vagy jó éjt sms-t küldtünk egymásnak. Így egy kicsit jobb és nyugodtabbak vagyunk.
2009. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az igazi barátokat fontos megtartani, ezt ne felejtsd el, ennyit neked is kell áldoznod. Elhiszem, hogy nagyon rosszul esik, de egyszer szerintem ki fogod bírni. Amúgy teljesen normális eset, ebből semmi messzemenő következtetést ne vonj le, mert fölösleges éjjeleket ezen rágódnod.
2009. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek. ez a megerősítés jót tett nekem.. így könnyebb. köszönöm mégegyszer. :))
2009. dec. 1. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem tilthatod neki, viszont mivel szombaton sem tudtok együtt lenni, és vasárnap is alig-alig, ezért az a feltételezésem, hogy nincs benne ő ebben a kapcsolatban olyan hévvel mint te. Ez önmagában nem baj, de azért figyelj oda. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, ahol azt kezdtem érezni, hogy valami hiányzik, és háttérben éreztem magam, aztán másfél év után kinyögte, hogy hát igen, már egy jó ideje úgy érzi, hogy inkább csak elvan velem és nem szerelmes... szóval ez egy ilyen dolog.


Azt tudod tenni, hogy pénteken meg te mész el a barátnőiddel bulizni, vagy felmész valamelyikhez dumapartira. Foglald le magad. :) Érezd jól magad nélküle.


31/N

2009. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!