Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hülyén hallacodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hülyén hallacodik meg lehet h ciki is de h kell csokolozni? Van neki vmi technikája! Ha valakinek nevetséges kritikát is fogadok! Fiuk ti h csináltátok! /Lányok ti h szeretitek!? Szenvedélyesen! És ki mien idös korában csokolozott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A teknikájára rájöhetsz ha jó haverom Google Mártont kérdezed meg erről a témáról.
2009. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van technikája..Előszőr is:



Ha már Magyar vagy,kérlek használd szépen az Anyanyelved!mint például:tetszik,hogy,milyen és társai!Köszönöm;)


Amúgy,majd ha eljön az ideje,jönni fog ez magától,nem tudod ezt így előre megtanulni.Mikor a srác átdugja a nyelvét,ösztönösen fogod tudni mit kell tenned!

Amúgy 13 évesvoltam az első igazi csóknál.De nem volt valami jó :) Azóta persze már élvezem az összes csóot,amit a páromtl kapok!

18/L

2009. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21:12 vagyok.Bocs nem mindegyik gombom működik mindig, azért vannak betű hiányok,csak mielőtt kapnám az oktatást,hogy miért én kötök beléd,miközben én se tudok írni :)
2009. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudni fogod ne aggódj ezen!bár mondani könnyű énis aggódtam. így 19 évesen már nevetek rajta hogy minek kellett aggódnom ezen. utána meg a szexen aggódtam hogy béna leszek. de az meg csak összeszokás és őszinteség kérdése. majd meglátod ezeket ! fiatal vagy még.
2009. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert szted menyi vok!!??h fiatal vok!!???nem kötözködésböl csak kiváncsiságbol???
2009. dec. 1. 21:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg én is fiu vok!!De nem azért mert homár vok csak azért kérdeztem a fiukat h ök h csinálják!!(tapasztalat)
2009. dec. 1. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
igazábol sok kérdésre adtam választ most és irtam valakinek aki kiirta hogy 13 és az volt bennem hogy annyi vagy. amúgy mennyi vagy?
2009. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy soha, senkit nem kérdeztem meg hogyan kell... mégis élek és mégis tudom... milenne veletek internet nélkül? ugyanúgy rájönnétek magatoktól mint azok akiknek nemvolt anno netük... szerintem nincs olyan hogy hogyan "kell", ahogyan jólesik...
2009. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ciki h 14???nyugodtan -kritika!!!!
2009. dec. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!