Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek romantikus lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek romantikus lenne?

Figyelt kérdés

Paromal nagyon eros viták voltak. Tulajdon.képen enis hibás voltam mert nem vetten figyelmembe, hogy nem mutatam neki ki teljesen mit érzek másfélév után sem tudtam mert féltem.. .voltak hatalmas viták is! Szerintetek jó ötlete ha.szobajaba rakok gyertyát és a képünk ágyán. mellette zene :varga victor meg varj cimu dalat. de tancra felkerem h tancoljon.velem es.eneklek neki? viszont lany vagyok..ilyet szabad?nem.akarom elvesziteni!bizonyitotam mar neki.sokat..de szerinte nem.eleget.

sose tetem volna meg maskor....

helyes irasert bocsi..telefon:/

a valszokat koszonom:)


2014. jan. 14. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem... nm.akarom elvesziteni felek h telleg veget jarja a dolig...remelem.ez.joo lenne.
2014. jan. 14. 21:44
 2/4 anonim ***** válasza:

miért nem tudsz beszélni vagy kimutatni hogy szereted?

ne legyél már ilyen nyuszi,romantikázhatsz nyugodtan,de akkor ne egy éveben egyszer hanem hetente legalább

de az lenne a legjobb ha elmondanád neki amit ide leírtál

2014. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene egy ilyen. Mondjuk függ attól, hogy milyen a jelenlegi kapcsolatotok. Ha úgy érzed, hogy most nincs harag, vagy csak egy kicsi, akkor ez jó ötlet. A tánchoz javaslok valami lengébb öltözetet, de gondolom, így gondoltad! :)


44/F

2014. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnos.azert.nm.tudom.ki.mutatni mert mikor kimutatam akkor else hitte:(kicsit csalodit lettem...pedig nagyon boldogok voltuk.egy idobe de gondolom.nala ezis ratet egy lapatal..


igen.arra gondoltam.lengebbre.

de ugy terveztem.elegans lenge.ruha.amit.ott veszek.gyorsan at:)remelem tetszeni.fog neki vagy vmi. mert egesznap.gyakoroltam a.dalt

2014. jan. 14. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!