Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha kicsi a cici?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és nagyon kicsi a mellem. Én legalábbis nagyon kicsinek tartom, de legalább formás. :D

Fiúk, csalódás számotokra, ha egy lánynak kicsi a melle?

De lányok véleményét is szívesen fogadom. :)


2009. dec. 2. 01:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és nekem is picik, régebben elég zárkózott voltam emiatt, de rengeteg fiúnak bejön a kis mell, szóval nem kell aggódni:D


21L

2009. dec. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hányszor fogják még ezt naponta feltenni? A másik pedig, nem ír ide az összes létező férfi. Meg amúgy is, ideje lenne,hogy tudatosuljon mindenkiben, hogy ízlések és pofonok. Mindenki megtalálja a magának valót. Ne 100 férfinak akarj tetszeni, csak egynek. Hidd el, az is elég, bőven. Főleg ha etetni kell :D
2009. dec. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az a csalódás ha ki van tömve
2009. dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez ilyen mánia... mint pasiknál a farokméret -.-

Pedig nem ciki egyáltalán.

Nekem nincs is mellem, csak olyan mint egy husibb pasinak. Senkit nem zavar. Nekem ez van, akinek nem tetszik nem ismerkedik velem. A lényeg hogy ne tömd ki a melltartót, mert aztán csalódás érné szegény pasikat ha lekerül... az lenne a ciki:D

2009. dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Az én barátnőmnek is kicsi a melle, nekem ez kifejezetten tetszik, illik hozzá! Már el sem tudnám képzelni nagyobb mellekkel :)

23F

2009. dec. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem bejön ;)
2009. dec. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Andrewka ***** válasza:

Én is szeretem a kis melleket. De igaza van az előttem íróknak az a ciki csak ha nagyobbnak tűnik mint valójában és ha lekerül a ruha van megdöbbenés.


De dobj fel egy képet és meglátjuk:)


22/f

2009. dec. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, hogy kicsi vagy nagy, én az egész nőt nézem és, ha szép, jól néz ki akkor teljesen mind1, hogy mekkora mellevan. Valakinek meg még jól is áll.
2009. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1000 meg 1 ilyen kérdés volt már. Ott a kereső, írd be. Komolyan, mit vársz ettől a kérdéstől? Attól neked jobb lesz, ha azt mondják hogy igen jó, és rosszabb, ha azt mondják , hogy nem jó a kis mell?
2009. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb kicsi es formas,mint nagy es "csüngős".:)
2009. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!