Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Ezek szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Ezek szerintetek mire utalnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. De szerintetek én is tetszek neki? Egy osztályba járunk, tegnap reggel együtt értünk be a suliba,szokásos;megyünk a szekrényhez stb. De ő megvárt,átölelt.. Szünetekbe is csak spontán hozzám ért,magához húzott és mélyen a szemembe nézett... Ölelget stb... Megfogja a derekam,és megint csak átölel... Ezt vehetem annak,h tetszem neki? Ha igen,hogy adjam tudtára,h nekem iszonyatosan tetszik? Talán már szerelmes is vagyok belé ! :/ 15/L

köszi!


2014. jan. 16. 21:52
 1/3 Dwight Schrute ***** válasza:
31%
Szerintem csak meleg
2014. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra veheted,hogy tetszel neki,hagyd magad ölelgessen stb. sok sikert :-)
2014. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:D dugni akar.
2014. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!