Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok lánynak bejövök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok lánynak bejövök, de van párom, akit nagyon szeretek. A hoppon maradt hölgyek szekálják kedvesemet. MEg szeretném ettől védeni őt, de a kritizáló lányok helyébe-amint elküldöm őket a **- azonnal újabb csapat jön. Hogyan védjem meg páromat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
mitől kell őt megvédeni??nem értem
2009. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a kikosarazott lányok piszkálásától:D
2009. dec. 2. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:
ja.szerintem nem kell megvédeni,mert ha szereted ,és ő ezt érzi,akkor nem fogja érdekelni más irigysége:)
2009. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Hogy te mekkora egoista f*sz vagy! Ezt most azért írtad le hogy elmondhasd, hogy te egy atom jóképű csávó vagy, aki nem tudja levakarni magáról a nőket. Nárcisztikus vagy, de nem kicsit. Sajnálom a párodat, az ilyen barmok miatt kérdezik a nők, hogy miért csak önző pasik vannak. Az ilyen embert kell kerülni jó nagy ívben.
2009. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogyha te ezt így látod. Azért, mert neked ez nem probléma, azért még nem vagyok egoista. Kedvesemnek ez rosszul esik és így nekem is. Hát megpróbálok rá választ találni. Ez nem volt válasz. Akkor minek írod le? Mást embert szidj otthon. Ide ez nem való.
2009. dec. 2. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnőd kezét, és vegyél fel gyűrűt.... Aztán ne vegyél fel szemkontaktust a nőkkel, csak amennyit kell szituációtól függően, nehogy akaratodon kívül félreérthető jelzéseket küldj. Pókerarc, no szemkontaktus...
2009. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkoztok velük,az fog nekik a legrosszabbul esni.Nézzétek őket levegőnek,és fölényes mosollyal öleljétek,csókoljátok egymást a jelenlétükben.A barátnőd is csak mosolyogjon rajtuk,és ne süllyedjen le a szintjükre.Az ilyen lányok idióták és gyerekesek,és azt szeretnék,ha mindenki rájuk figyelne.Hát ne adjátok meg nekik ezt az örömöt!Úgyis megunják majd,meglátod,belefáradnak előbb-utóbb,és békén fogják hagyni a barátnődet.Nyugi,csak savanyú nekik a szőlő,de majd beletörődnek a dolgokba!
2009. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hodjatok hasonló gyűrűt,mintha jegyesek lennétek!

jobbat most én se tok

2009. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem látnának másképp, mint a barátnőd szájába bújva, ők menekülnének a közeletekből:>
2009. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyétek fel a kesztyűt, az kicsinyes. Az ilyen dolgokon csak átnézni lehet.
2009. dec. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!