Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire szar no lennek? Privatba irjatok kuldok kepet is ha kell

Figyelt kérdés
Szoval van baratom masfel eve. Mostanaba erzem h kihasznal csak atver nem foglalkozik velem stb.. Semmit nem tesz ertem egy szoval. De n nagyon ragaszkodok hozza mert ha szeretem ot. O volt nekem az elso nagyon fajna ha vege lenne. Szeretem ha lene olyan ember akivel itt beszelhetek akiben megbizhatok es segitene nekem ebben a helyzetben. Tudom hogy sokkal kulonb fiukat megkaphatnek megse birok tovabb lepni. 20/l

#Tjd
2014. jan. 19. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a helyedben nem küldözgetnék képet. Nem tudhatod, ki mihez kezd vele. Csak tipp
2014. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy te hogy nézel ki, meg egy másik, hogy neki milyen igényei vannak. Mind kinézetileg, mind emberileg. Lehet, hogy jól nézel ki, de esetleg nem úgy viselkedsz, ahogy ő elvárná, vagy valami. Ezt így ismeretlenül nem lehet megmondani.

Én arra tippelnék, hogy valamiben nem felelsz meg neki, csak tisztességes ember, és nem tudja, hogy koptasson le úgy, hogy ne vesd magad a vonat elé. De az majdnem biztos, hogy nincsenek nagy tervei veled.

2014. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
írj majd rám, hátha tudok segíteni, ahogy látom már kaptál pár tippet hogy mi lehet a gond, hogy megszokta hogy mellette vagy, úgy érzi nem kell már magát megerőltetnie érted. Lehet hogy nehéz döntést kell majd hoznod. Ha írni szeretnél, megtalálsz
2014. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!