Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy lehet, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy egy lány egyik embertől eltűri ugyanazt az érzelmeskedést, nyálaskodást, a másiktól meg nem?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmről van szó, két és fél évig voltunk együtt és kicsit zavar, hogy a mostani párjával hónapok óta, mindennap, egész nap reggeltől estig nyálaskodnak, érzelmeskednek FB-on, kiraknak csomó szívecskét, meg millióféle szerelmes ömlengést csinálnak, szerelmes dalokat küldözgetnek, közös képeket pingálnak ki, de amikor mi együtt voltunk, ő bevallotta, hogy már azt nyálasnak tartja, ha egy férfi reggelit készít vagy kávét főz neki, mert szerinte nem szabad egy nőt ennyire elkapatni és hogy ő nagyon gyűlöli az olyan ismerőseit, akik ezt csinálják. Ez kb. másfél éve volt, de most pont ugyanazt csinálja, amit ő akkoriban kínosnak tartott.. pedig szerelmesek voltunk egymásba.


23/F


2014. jan. 19. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet, akkor tényleg így gondolta... te tisztelted a véleményét, nem csináltál ilyet...


Aztán belebotlott egy olyanba, akinek az a természetes... és közben megtetszett neki a dolog...


Gondolom én... :)

2014. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor már gondolod h tudsz valamit vagy ismered rohadtul meglepodsz mert ő se ismeri magát vagy ennyire változik ilyen ez. amúgy ha nem túl indiszkrét miért lett vége?
2014. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ha nem figyelnél rá, hogy mit csinál a volt barátnőd az aktuális pasijával...
2014. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát most sokkal jobban szerelmes!!!! Hidd el..a cikinek minősülő dolgok se tűnnek fel neki, minden csupa rózsaszín..DE se baj, lesz ez még így se! :D


25/L

2014. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd fiatalságából adódóan éretlen még,így az életfelfogása,véleménye,gondokodása gyorsan változik,ami ebben a korban nem meglepő.Előtte úgy gondolkodott,most így,más a véleménye,az élete.Talált egy oylan embert,aki megmutatta neki az érzelmeskedés pozitív oldalát,és rákapott az ízére.Sajnos ebből az szűrhető le,hogy téged nem becsült meg eléggé,míg lehetősége volt rá.Pont ezért ne is sajnáld,majd te is megtalálod a hozzád illőt!
2014. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi lett a vége? Az utolsó két hónapban semmi mást nem csináltunk, csak veszekedtünk. Aztán azt mondtam neki, hogy ezt fejezzük be, mert lelkileg teljesen kikészít engem a mindennapos veszekedéssel, nem bírtam tovább, és elküldtem. Ő még keresett utána pontosan négyszer de egyik üzenetére se válaszoltam, olyan dühös, feldúlt voltam, aztán emiatt bosszúból körbehazudta az ismerőseit rólam minden alaptalan hülyeséggel, amivel végleg feltette az i-re a pontot. Fél évvel ezelőtt szakítottunk.
2014. jan. 19. 13:17
 7/9 PearlDiver ***** válasza:

Rejtsd el a bejegyzéseit, és akkor nem fog idegesíteni.

Ebből az látszik hogy a lányok nem mindig azt mondják amit gondolnak, vagy azt mondják csak rosszul hiszik hogy mit gondolnak. De az is lehet, hogy rosszul gondolják, hogy amit mondanak, az nem az, amit igazából nem is hisznek.

NŐK :D

2014. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ember változik, főleg még fiatal korban és két kapcsolat sem ugyanolyan. Lehet, régebben tényleg nem tetszett neki, most meg megszerette. Ha zavar, akkor rejtsd el a közzétételeket.
2014. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mert ez a valóság
2014. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!