Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tud meg hogy a Férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lea222 kérdése:

Hogyan tud meg hogy a Férjed megcsal-e ha nincs bizonyítékod, de érzed hogy egy barátnődhöz "közelebbi" kapcsolatba kerűlt?

Figyelt kérdés
Aki jártas ebbe adjon ötleteket...mondom semmi bizonyítékom,de a megérzésem nagyon rossz velük kapcsolatba,hogy deritheném ki a legelegánsabban?
2014. jan. 19. 15:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak a rossz megérzés? Ez minden?

Kérdezz rá mindkettőnél pl.


Viszont az is tény, hogy elképesztő nagy égés lesz ha esetleg kiderül, hogy alaptalan a megérzésed. Az komoly bizalmi válságot szűlhet, aminek te leszel az okozója.

2014. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyomozgatni mindig megalázó, mert belekényszerít egy olyan helyzetbe, ami ha kiderül, iszonyatosan kellemetlen. Függetlenül attól, hogy valóban történt-e megcsalás vagy sem. Én amikor gyanakodtam, akkor konkrétan rákérdeztem a páromnál, hogy van-e alapja a gyanúmnak vagy sincs. Elhittem a válaszát.


Egyszer egy ismerősöm azt mondta, ő nem nyomozgat, ugyanis ne az ő lelki terhe legyen, ha a párja hűtlen. Hordozza a lelki terhet az, aki megteszi. És végülis igaz, hiszen miért te stresszeld magad miatta?

2014. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem csak rossz megérzés,eléggé jól érzik "együtt"magukat,több barátom rákérdezett már,hogy köztük van-e valami,mert ők is észrevették,sőt pletyka is volt már velük kapcsolatban,de bizonyiték nincs.Rákérdeztem mind a kettőnél,mind a kettő tagad....bizonyiték nulla,ezért vagyok szar helyzetbe...az biztos ,hogy ez nem normális,a Felesége legyen a barátja,a szrelme,mindene...ne a barátnőm...
2014. jan. 19. 15:26
 4/24 anonim ***** válasza:
ha nem történik megcsalás, csak tényleg jóban vannak nagyon, akkor nem tudom mi a kérdés.
2014. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem hogy jobban el van vele,mint velem.Hogy másodhegedűs vagyok,ha Ő róla van szó.De viszont kombinálni,és lejáratni se szeretném magam,met az igaz,nagyon kínos.Nem tudom a Férfiaknál hogy működnek a dolgok,én nem hiszem,ha ő örűlne ennek a helyzetnek a fordított részének.
2014. jan. 19. 15:30
 6/24 A kérdező kommentje:
Honnan tudjuk hogy nem e csal meg?Hogy nem e jókat nevetnek,és játszák a kis szerepüket.A nagyon jóba vannak-nak is vannak fázisai.SZerintem ha valaki hanyagolja a Feleségét,egy másik nő miatt,az már túlmegy egy határon....akkor miért engem vett Feleségűl?
2014. jan. 19. 15:33
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

hááááát nézd, ha nem mondják el, vagy nem "buknak" le, igazából sehonnan.


A "nyomozástól" nem véletlenül óvunk. Mert nagyon könnyű vele lyukat ütni a házasságodban. Gondold el, hogy mekkora patália lenne ha kiderülne, hogy alaptalanul kémkedtél.


Nem ismerlek, nem tudom miért más a hangulat közte-barátnőd, és a házasságodban. Megértem, hogy zavar, de szerintem annál többet nem tehetsz, mint elmondod, hogy ez téged zavar.

2014. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
1 Éve tart köztünk ez a huzavona,1 éve mondom neki,hogy fejezze be,mert nekem ez nagyon rosszúl esik...vannak csendesebb időszakok,az én részemről,és az ő részéről is,de nagyon nehéz.Tudni kell,hogy ennek a lánynak a Férje,(aki már szarrá csalta a lányt)nagyon jó barátja az én Férjemnek,nehéz fogást találni,hogy miért mész át stb...és a legfontosabb!!!A szomszédaim...
2014. jan. 19. 15:45
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédaid?

Tehát vagy két házaspár, a másik pasi csalja az asszonyt, a férjed gyaníthatóan a feleséggel téged, és azt kérdezed, hogyan legyél biztos efelől?

A hangulat, a lehetőség fokozottan fennáll, csak nem vagy biztos benne?


Ha a szomszédok, akkor nem gond váratlanul becsöngetni valami jól kitalált kamu indokkal nem? :))))


Viszont ha beigazolódik, akkor az igen érdekes helyzet lesz...

2014. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen,épp ezért gáz...hogy eléggé jó helyzetük van,de soha semmi bizonyítékom nem volt ellenük.De úgy érzem nem tudok igy élni,mert ez nem normális...
2014. jan. 19. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!