Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt a párommal!Szeretném meglepni valamivel de nem tudom mivel segitsetek!

Kb 5000ft-ot szánok rá

22éves én 17 éves vagyok


2009. dec. 2. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:36


az ideális nő: 90-60-90


90 éves

60 fokos láz

90 millió a számláján

2009. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ma 00:35-nek...

Végül is igazad van! xD Van benne valami! :P


Csak még annyit nektek, hogy kicsit nagyigényűek vagytok...Guminő, meg leszopás...hm...hova fajul a világ?! :( :D

2009. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mi a fazst jelent az h türhő
2009. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
azért egy hatalmas thanks h nempontoztatok le
2009. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem nagyigényű szerintem igen is elgondolkodtatja az embert hogy mivel is lephetné meg 2év után.. tudom hogy már elkéstem vele..de lehet jövöre még hasznád veszed.:D én rászántam egy napot arra hogy együtt legyünk. Reggel indultunk megreggeliztünk egy kis kajáldában. Azután egy szálloba béreltünk egy szobát napközre. Ott pezsgőztünk a telokat kikapcsoltuk és szabadjára engedtük a fantáziánkat.:D Veszel egy uj szexi fehéneműt amibe bemutatkozol neki.:D Aztán elmentünk sétálni a közeli tóhoz és este mentünk csak haza. szerintem ez egy olyan ajándék amit lehet nem vesz le a polcrol... de nem felejti el. és biztos vagyok benne hogy örülne neki. nekem ez a nap 8 ezrembe került. de nem sajnáltam rá :) mert maradandó élmény és egy szép emlék. ha már ilyen régota vagytok együtt nem is árt néha felpezsditeni a hétköznapokat. ez csak jót tesz egy hosszutávu kapcsolatnak. nekem bejött:) am két éve vagyunk együtt ..és ismétlést is szeretne :D ugyhogy legközelebb ő lep meg egy hasonloval :) próbált ki..ne légy visszafogot..
2010. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!