Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat Valentin napon?

Figyelt kérdés
Mindig rohanás van az ajándékokkal, így hát most már sikeresen be akarom szerezni minél előbb. Arra gondoltam, hogy sütök sütit vagy kisebb tortát Neki! De nem sima csokitortát, hanem valami különlegesre gondoltam! Esetleg valaki tudna segíteni? Vagy Ti mit vesztek a barátotoknak? Bármi szóba jöhet még! Kérlek ne szidjátok a Valentin napot, tudom, hogy zsidó, amerikai, ocsmány stb... szokás, de most nem ilyen kommenteket szeretnék olvasni, hanem segítséget kérek!

2014. jan. 20. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Fleshlight művagnia. (és nem oltásból írtam :) )
2014. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy torta jó ötlet. :) Mindegy, hogy milyen, a lényeg, hogy te csináld. Örülni fog neki.
2014. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Torta nagyon jó ötlet! A sütik mindig jól esnek. :D Plusz vetkőzz meztelenre és azután köss magadra egy széles szalagból vörös masnit és nyúlj végig az ágyon miután megette a tortát. :D
2014. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
2014. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!