Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért tagadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért tagadja mindig le?

Figyelt kérdés
Ha néha megyünk valahova és pl férfiszemmel is azt mondom de jól föl van öltözve pl egy csávó és megkérdezem szerinted is jól néz ki ? Erre rögtön elkezdi mondani , hogy hagyjam már , vagy ha valami ismerősre vagy ismeretlenre bárkire rákérdezek , hogy szerinted jól néz e ki tetszik e ? mindre azt mondja , hogy nem tetszik meg hagyjam már stb:)
2014. jan. 21. 02:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert neki vannak ertelmes gondolatai is mikozben az utcan setal!
2014. jan. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ebbe mi az ami nem értelmes áruld már el nekem ? :)
2014. jan. 21. 02:43
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

bazzeg, te randikon más pasaikkal foglalkozol ahelyett, hogy a barátnôddel foglalkoznál.


azt akarja, hogy vele foglalkozz ne más pasikkal.


Szeritem te kicsit búza vagy, nagyon nézel más pasikat.

2014. jan. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy tagadja. Én is így vagyok, amikor a barátom mutat nekem más fiúkat. Más számít jó pasinak neki férfiszemmel...:D Néha olyanokra mondja, hogy na, ő fasza csávó, hogy csak nézek, hogy fúj.
2014. jan. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Sweetnél a pont.
2014. jan. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez picit zavaró lehet amúgy neki. És hogyan reagálnál, ha azt mondaná, hogy tetszik neki, megnézné a péniszét? Lehet, hogy volt egy exe, aki féltékeny típus volt, ezért sem mond ilyeneket..
2014. jan. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ilyenekről kérdezgetni, legalábbis én ugyanígy reagálnék a helyében.
2014. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!