Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm elkerül, utál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm elkerül, utál stb mégis feloldott facebookon. Nem tudom hova tegyem. Minek oldott fel? Érdekelheti még, hogy mi van velem? Vagy mi. Azt hittem elfelejtett végleg

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekli mi lett belőled miután szakítottatok.
2014. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felnőtt ... te meg még nem
2014. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy feloldott? Valószínűleg onnan, hogy te is meglátogattad a profilját, ergo téged is érdekel, mi van vele.
2014. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én véletlen bukkantam rá..de kicsit még érdekel igen
2014. jan. 21. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig akar csak nem meri elmondani.addig ne hagyd békén még nem jösztök össze!
2014. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarna még tőled valamit, nem így "jelezné". Egyszerűen csak túllépett az egészen, nem viselkedik gyerek módjára.
2014. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jan. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!